"Sorumluluklarımızın Ağırlığının Farkındayız"

CHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan, Cumhuriyet Halk Partisi'nde herkesin ne görev verilirse verilsin ön koşulsuz, amasız, fakatsız, büyük bir gayretle sorumluluklarını yerine getirdiğini kaydetti.

Kırşehir Haberleri 29 Kasım 2018 11:53
"Sorumluluklarımızın Ağırlığının Farkındayız"
-A +A

        CHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan, Cumhuriyet Halk Partisi'nde herkesin ne görev verilirse verilsin ön koşulsuz, amasız, fakatsız, büyük bir gayretle sorumluluklarını yerine getirdiğini kaydetti.
         Yıldızhan, düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti: "Boş olan Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe Yönetimine, 26 Kasım 2018 tarihli CHP MYK kararıyla ben ve arkadaşlarım uygun görüldü.
         Bizden önce bu görevi yürütmüş, gecesini gündüzüne katmış, özel yaşamından fedakârlık etmiş bütün yöneticilerimizi, huzurlarınızda saygıyla selamlıyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Ben ve arkadaşlarım; zor bir görev üstlendiğimizin, sorumluluklarımızın ağırlığının farkındayız. Cumhuriyet Halk Partisinde kolay görev yoktur. Bu görevi yürütürken her öneriye açık olacağız. Kapımız da zihnimiz de herkese açık olacak. Farklı her düşüncenin, bakış açısının bizi daha ileriye götüreceğinden şüphemiz yoktur. Cumhuriyet Halk Partisi, ülkenin umududur; çıkar yoludur. Bu partide herkes -ne görev verilirse verilsin- ön koşulsuz, amasız, fakatsız, büyük bir gayretle sorumluluğunu yerine getirir. Ben ve arkadaşlarım, adımızın önündeki unvana bakmaksızın bu partinin gönüllüsü, hizmetkarıyız. Bu, dün de böyleydi; yarın da böyle olacak. Önümüzde yerel seçimler var. Cumhuriyet Halk Partisi, seçimlere en hazır partidir. Kırşehir'de 24 Haziran'da başlattığımızı, 31 Mart yerel seçimleriyle devam ettireceğiz. Kırşehir caddeleri, sokakları güzel günleri kulaktan kulağa konuşmaya başladı bile. Halkımızla beraber, medeniyetler beşiği Anadolu'nun bu kadim şehrini, Kırşehir'imizi, 31 Mart'ta hak ettiği yönetime kavuşturacağız.
         Bu çatı, geleneği olan ulu bir çınardır. Bu çınarın altında hepimize yer var. Yaşlısıyla genciyle, kadınıyla çocuğuyla, kentlisiyle köylüsüyle birlikte başaracağız. El ele vereceğiz. Bir kartopu misali; umudu, güzelliği çoğalta çoğalta yol alacağız. Çok çalışacağız; yorulmayacağız, sızlanmayacağız; asla yılgınlığa düşmeyeceğiz. Biz gücümüzü bu ülkenin kurucu iradesinden, vakur Anadolu insanının dirayetinden alıyoruz. Biz bu güzel ülkeye, insanımıza sevdalıyız. Sevdalı olanın gözüne uyku girmez. Sevdalılık zordur; emek ister, özveri ister, Size söz veriyoruz ki bu sevdanın hakkını vereceğiz. Biz biliyoruz ki ülkemiz, insanımız, Kırşehir'imiz her şeyin en güzeline layıktır. Ve yine biliyoruz ki en güzelini yaşayacağımız günler uzak değildir."
         Öte yandan Kırşehir Merkez İlçe Teşkilatı'na CHP Tüzüğü'nün 24. maddesinin 6. fıkrası uyarına Doğan Yıldızhan başkanlığında asıl üyeler de belli oldu. Buna göre CHP Kırşehir merkez ilçe yönetiminde şu isimler görev alacak: "Doğan Yıldızhan (Başkan), Mehmet Topel, Murat Zobu, Latife Çakmak, Nergiz Gökçınar, Sevda Saratlı, Hüseyin Beydoğan, Nazım Köksal, Feryal İlbaş, Hanifi Akbayır, Murat Develi, Ahmet Gök, Mehtap İlanbey, Dündar Torunoğlu, Gülay Elibol, Salih Ersoy, Hacı Kul.
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20HAZ%C4%B0RAN%20PAZARTES%C4%B0-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı