"Tek Siyasi Partimiz Al Bayrağın Partisidir"

İyi Parti Yerel Yönetimler Genel Başkanı Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergün, Kırşehir'de gerçekleştirdiği teşkilat ziyaretinde Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiklerini ve Türk Ordusu'nun cephede yerini almasının ardından tek partinin Al Bayrağın partisi olduğunu vurguladı.

Kırşehir Haberleri 10 Ekim 2019 16:10
"Tek Siyasi Partimiz Al Bayrağın Partisidir"
-A +A

               İyi Parti Yerel Yönetimler Genel Başkanı  Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergün, dün startı verilen Barış Pınarı Harekatı'nı İyi Parti'nin destek verdiğini ve terör örgütlerine karşı yapılan bu harekat sonunda terör koridorunun oluşturulacağından şüphesinin olmadığını dile getirdi.
                İyi Parti Yerel Yönetimler Genel Başkanı  Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergün Kırşehir ziyaretinde İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen ve merkez ve ilçe yönetiminin yanı sıra partililerin de yer aldığı açıklamasında: şu ifadeleri kullandı: "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz dün itibarı ile Suriye'nin kuzeyinde terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekatı'nı başlatmış bulunmaktadır.
                Bugün, bütün farklılıklarımız ve iç siyasette yaşadığımız tüm tartışmaları rafa kaldıracağımız gürdür. Türk Ordusu cephede yerini aldığı anda tek siyasi partimiz 'Al Bayrağın Partisi'dir. Mehmetçiklerimizin, Fırat'ın doğusuna girip terör koridorunu yapacakları konusunda şüphemiz yoktur.
                Türk Milleti ve ordusu, nice kahramanlık destanları yazmıştır, yazmaya da devam edecektir. Bu askeri harekat her ne kadar terörizmle mücadele kapsamında yürütülüyor olsa da Suriye'nin toprak bütünlüğüne ve siyasi birliğine aykırı sonuçlar doğurmamalıdır. Allah Mehmetçiğimizin ayağını taşa değdirmesin, en kısa zamanda muvaffakiyet nasip etsin" dedi.
                İyi Parti Kırşehir İl Teşkilatının ziyaretinin ardından Kırşehir'de ziyaretlerini sürdüren Ergün, Kırşehir ile ilgili kısa notlar da aldı.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Gözün Aydın Kırşehir!

Gözün Aydın Kırşehir!

17:00 27 Kasım 2019
Yine Tarih Yazdı!

Yine Tarih Yazdı!

09:10 7 Aralık 2019
10 Parmağında 10 Marifet!

10 Parmağında 10 Marifet!

14:36 2 Aralık 2019
"Çine" zulayı patlattı!

"Çine" zulayı patlattı!

14:09 21 Kasım 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/12%20Aral%C4%B1k%20Per%C5%9Fembe-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı