"Türkiye'mize Hayırlı Olsun!"

27. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı olan Kırşehirli Ünal Kaya, listelerin 21 Mayıs'ta ilan edildiğini ve listede yer almadığını belirterek, "Kırşehir ile birlikte AK Parti listesinden gösterilen milletvekili adaylarını tebrik eder, hepsine başarılar dilerim" dedi.

İlçeler 22 Mayıs 2018 20:09
"Türkiye'mize Hayırlı Olsun!"
-A +A

                27. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı olan Kırşehirli Ünal Kaya, listelerin 21 Mayıs'ta ilan edildiğini ve listede yer almadığını belirterek, "Kırşehir ile birlikte AK Parti listesinden gösterilen milletvekili adaylarını tebrik eder, hepsine başarılar dilerim" dedi.
                Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı, Gazeteci Yazar Ünal Kaya, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: "24 Haziran'da yapılacak olan 27.Dönem Milletvekili seçimi için Adalet ve Kalkınma Partimiz (AK Parti) aday listemizi YSK'ya vererek seçim startını vermiştir. AK Parti İstanbul 1. Bölge'den davamıza, ülkemize, milletimize ve dahi hemşerilerimize hizmet etme yolunda milletvekili aday adayı olduk. Şerefli Yüce Türk Milleti'ne hizmet yolunda, bugün açıklanan milletvekili aday listesinde şahsıma dışarıdan hizmet etme görevi düşmüştür. Partimizin aday gösterdiği dava arkadaşlarımızı tebrik ediyor, milletvekili olma yolunda başarılar diliyorum.
                Aday olamamamız davamıza kırgınlık, küskünlük ve uzak durma gibi bir durum söz konusu değildir. Bilakis aday gösterilmememiz bizlerin daha çok sahada çalışmamız gerektiğini göstermektedir. Bu nedenle seçim sürecinde yine çalmadığımız kapı, iftarını açmadığımız ev bırakmayacağız.Çünkü bu dava makam, mevki ve oturmanın davası değildir. Bu dava ülke davasıdır. Bu dava Türk ve İslam davasıdır. Bu yolda varsanız geceniz, gündüzünüz, uykunuz olmayacak. Girmediğiniz gönül, vermediğiniz selam kalmayacak. Bu dava emaneti ecdadın davasıdır. 
              Değerli dava arkadaşlarım; bizler davamızda Mücahit olacağız, Müteahhitliği kenara atacağız, her yanlışa Müsait olmayacağız kısacası biz kocaman bir aile, Türkiye olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın makamında verdiğimiz söz ile sahada olacağız. Avrupalı Türklere verdiğimiz sözümüz var; Sahipsiz kalan; İç Anadolulu hemşerilerime verdiğimiz sözümüz var; Sözlerimizi yerine getirmek için Yolumuz Tek, Davamız Hak diyerek çalışmaya devam edeceğiz.'Durmak Yok Yola Devam Diyeceğiz.' Aday adaylığı sürecimde yanımda olan önce Aileme, gönül dostlarıma beni yalnız bırakmayan çok değerli dava arkadaşlarıma, Durmak Yok Yola Devam diyen vatan sevdalılarına, hemşerilerime, hangi siyasi görüşten olursa olsun bizim aday olmamız için her daim yanımızda olan dostlarıma, duaları ile yalnız bırakmayan kardeşlerime, Ben Anadolu'yum diyen sessiz çoğunlukların temsilcilerine, sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticilerine, AK Parti Teşkilatlarımıza yürekten teşekkür ediyorum."
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20%C5%9Eubat%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı