"Türkiye Şahlanma Dönemine Girecek"

24 Haziran seçimleri çalışmalarını Akçakent, Akpınar ve Boztepe İlçelerinde sürdüren AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Necmettin Erkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

Kırşehir Haberleri 12 Haziran 2018 20:14
"Türkiye Şahlanma Dönemine Girecek"
-A +A

                  24 Haziran seçimleri çalışmalarını Akçakent, Akpınar ve Boztepe İlçelerinde sürdüren AK Parti Kırşehir  Milletvekili Adayı Necmettin Erkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.
                  Necmettin Erkan, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Akçakent, Akpınar, Boztepe ilçelerinde ziyaretler yaparak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi. İlçelerde ev ve işyeri ziyaretlerinin yanı sıra düzenlenen iftar programlarına da katılarak AK Parti'ye destek isteyerek şahlanma dönemi projelerinden bahsetti.
TÜRKİYE 24 HAZİRAN'DA GELECEĞİNİ OYLAYACAK
                 Ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet eden Erkan, “Yine milletimizin huzurunda ve merindeyiz. AK Parti olarak 2002’den bu yana hem ülkede hem de siyasette yaşanan büyük değişimin oluşturduğu siyasi olgunluk, bilgi, tecrübe ve birikimimizle yeni dönemde de milletimizle büyük hedeflere ve koşmak için hazırız. Milletimizden aldığımız güçle 24 Haziran seçimleriyle Türkiye’yi şahlanma dönemine girecek. Hep birlikte yola çıkıyoruz. Milletimiz biliyor ki, ülkemizde güven ve istikrarın garantisi haline gelen AK Parti, verdiği sözleri tutar ve ortaya koyduğu hedeflere ulaşır. Türkiye 24 Haziran'da geleceğini oylayacak. Türkiye’nin zaman kaybına tahammülü yoktur. Yeni yönetim sistemimizle birlikte ekonomik büyümemiz ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmiştir. 24 Haziran’da halkımızın desteğiyle Türkiye ve Kırşehir şahlanacaktır" diye konuştu.
"24 HAZİRAN'DA MİLAT YAZACAĞIZ!"
                AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Necmettin Erkan, yaptığı açıklamada, “Halkımızdan aldığımız güçle 24 Haziran’da bir milat yazacağız” ifadelerini kullandı.
               Milletvekili Adayı Erkan, Kırşehir merkez ve ilçelerinde seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürerek, dün de gerçekleştirdiği ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlar ile sohbet etti. Ülkemizdeki huzur ve istikrarı bozmak isteyen, yıllardır yapılan birikimleri yok etmek isteyen güçlerin gözlerinin Türkiye’de olduğunu söyleyen Erkan, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı. Erkan, “24 Haziran’da milletimizin desteğiyle dış güçlerin içerideki işbirlikçileri ile oynadıkları oyunları bozacağız. İstikrar için, çocuklarımızın geleceği için, güçlü bir Türkiye için milletimizin desteği çok önemli” dedi.
               Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Dünya 5’ten büyüktür” diyerek mazlumların sesi olduğunu hatırlatan Erkan, dünyada hiçbir liderin böyle bir cesaret gösteremediğini söyledi. 24 Haziran seçimlerinin yalnızca ülkemiz için değil, dünya mazlumları için de ayrı bir önemi olduğunu söyleyen Necmettin Erkan, “Türkiye yalnızca bölgesinde değil, dünyada önemli bir güç olma yolunda hızla ilerliyor. Bu nedenle Sayın Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti’nin önünü kesmek istiyorlar. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti milletimizden aldığı güç ile 24 Haziran’da bir milat yazacak. Nice yeni başarılarla ilk günkü heyecanla Türkiye’yi şahlandıracağız. 2023 dünyada Türkiye yılı olacak” diye konuştu.
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/25%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı