"Ustalık Dönemi İçin Hazırız!"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yarın Kırşehir'in modern bir şehir hale gelmesi noktasında hayata geçirmeyi düşündüğü yeni projelerini açıklayacak.

Kırşehir Haberleri 31 Ocak 2019 13:46
"Ustalık Dönemi İçin Hazırız!"
-A +A

             Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yarın Kırşehir'in modern bir şehir hale gelmesi noktasında hayata geçirmeyi düşündüğü yeni projelerini açıklayacak.
Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bahçeci, "2 Şubat Cumartesi günü açıklayacağımız projeleri ve şehrimizin vizyonunu Kırşehirli hemşerilerimizle istişare ediyoruz. “Küçük insanlar kişileri konuşur dedikodu yapar, Büyük insanlar fikirleri konuşur proje yapar” inşallah hep birlikte önümüzdeki beş yıl içinde çok projeler yapacağız" dedi.
              Kırşehir’de vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Yaşar Bahçeci, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde yoğun ilgisi ile karşılanıyor.
             Kırşehir Belediyesinin yatırımlarını esnaf ve vatandaşa anlatan Başkan Bahçeci "Birçok güzel işlerin altına birlikte imza attık. Yapılamaz, çözülemez denilen birçok işleri yaptık. Cumartesi günü açıklayacağımız projeleri ve şehrimizin vizyonunuKırşehirli hemşerilerimizle istişare ediyoruz, “Küçük insanlar kişileri konuşur dedikodu yapar, Büyük insanlar fikirleri konuşur proje yapar” inşallah hep birlikte önümüzdeki beş yıl içinde çok projeler yapacağız" dedi.
             Esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz, merkezde bulunan hemşerilerimizle yaklaşan seçimleri konuşuyoruz diyen Başkan Bahçeci,  "10 yıldır devam eden yerel büyüme ve kalkınmanın aksamaması İçin desteklerini istedik. Esnafımızın sıcak ilgisi tüm yorgunluğumuzu alıyor. Allah razı olsun hepsinden. Kırşehir’in her bir tarafı değerli hale geldi, ustalık dönemimizle daha da fazla değerlenecek. “Kırşehir’imize  hizmet etmek için sürekli mesai harcıyoruz. Kırşehir’imizin 10 tüm sorunlarına çözüm bulduk, projeler tasarladık, çözüm ürettik.31 Mart seçimlerinin kişilerin değil Kırşehir’in geleceğini ilgilendirdiğinin hemşerilerim farkında" diye konuştu.
"HEMŞERİLERİMİZLE ON YILDA GÜZEL İŞLERİN ALTINA BİRLİKTE İMZA ATTIK"
              Başkan Yaşar Bahçeci, "On yıl önce göreve geldiğimizde 'Kırşehir ‘de her şey daha güzel olacak, hiç merak etmeyin' dedik. 'Büyük şehirlerde ne varsa aynısı Kırşehir’de olacak' dedik. 'Artık bir hizmetkârınız olarak sizlere gece gündüz hizmet edeceğiz' dedik. Şükürler olsun, bugün dönüp baktığımızda Kırşehir’de, 14 mahallemizde taş taş üstüne koyduk. Birçok güzel işlerin altına Kırşehirli hemşerilerimizle birlikte imza attık. Yapılamaz, çözülemez denilen birçok işleri yaptık. Vatandaşlarımızın Kırşehir’e sahip çıktığını görmek bize güç veriyor" diye konuştu. 
BELEDİYEMİZ TÜM ŞEHRE HİZMET EDİYOR
             Başkan Bahçeci "On yıl boyunca, sadece merkezde değil tüm Kırşehir geneline hizmet ettik. Biz, 'Hemşerilerimizden bir şey almaya değil, hizmet etmeye geliyoruz' vatandaşlarımızın desteğiyle birçok hizmetler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Cumartesi günü Kırşehir’e Vizyon Katacak Yeni Projelerimizi açıklayacağız inşallah. Tüm Kırşehirli hemşerilerimi  Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezine bekliyorum. Allah birlik ve dirliğimizi bozmasın" dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem Oldu!

Kırşehir'de Deprem Oldu!

23:03 27 Temmuz 2019
Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

17:00 22 Ağustos 2019
Otomobil şarampole devrildi!

Otomobil şarampole devrildi!

17:48 13 Ağustos 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı