'Yapmaya Geliyoruz, Yıkmaya Değil'

AK Parti Milletvekilleri Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan; “Bu şehre efendi olmaya değil, hizmet etmeye geliyoruz.

Kırşehir Haberleri 21 Haziran 2018 19:15
'Yapmaya Geliyoruz, Yıkmaya Değil'
-A +A

         AK Parti Milletvekilleri Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan; “Bu şehre efendi olmaya değil, hizmet etmeye geliyoruz. Siz isteyeceksiniz, biz yapacağız! Hayallerimizin Kırşehir’ini yine birlikte büyüteceğiz. Bizim hemşerimiz isterse gece yarısı bile bizi arayıp; derdini anlatacak! İsterse projelerin durumunu soracak ” diyerek 24 Haziran seçimleri ile ilgili açıklamalar yaptılar.
         AK Parti Milletvekilleri Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan; 24 Haziran seçimlerine ilişkin yaptıkları ortak açıklamada şu ifadeleri kullandılar: “AK Parti olarak yapmaya geliyoruz! Yıkmaya değil! Gönüller yapacağız, fabrikalar yapacağız, okullar yapacağız, kalpten kalbe giden köprüler yapacağız. Siz isteyeceksiniz biz yapacağız!
         24 Haziran Seçimleri için yaptıklarımızı, yapacaklarımızı söylüyoruz. Türkiye’miz için projelerimizi konuşuyoruz. Yerli marka otomobil diyoruz, Kanal İstanbul diyoruz, 3. Havalimanı diyoruz, yollar, köprüler, hastaneler diyoruz. Biz proje üretiyoruz, onlar laf üretiyor. İstedikleri kadar söylesinler bizim aziz milletimiz bu yalanları yutmaz.
         Muhalefetin seçim vaatleri yapım değil yıkım dolu! Cumhurbaşkanımız istikrar ve kalkınma hedeflerinden bahsederken muhalefet yıkım vaat ediyor. Yerli otomobil duracak, Kanal İstanbul projesi başlamayacak, TRT satılacak, TİKA kapatılacak!!! Bizim milletimiz yıkanı, bozanı değil; yapanı, bir çivi daha çakanı başa tacı eder. Bunu unutuyorlar!
         Recep Tayyip Erdoğan Türkiye için çalışıyor, tek derdi ve sevdası Türkiye. Çünkü biliyoruz ki aşk ile çalışan yorulmaz. Bu millete hizmet etmek isteyenin sevdası da aşkı da bitmez. İşte AK Parti’nin felsefesinden aldığımız hizmet aşkı ile 24 Haziranda Türkiye’mize, Kırşehir’imize hizmet için sizlerin huzuruna çıkıyoruz. Vakit Türkiye vakti, vakit Kırşehir vakti… Haydi Kırşehir bir olmaya, biz olmaya, Kırşehir’i şahlandırmaya.”


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı