"Yılın Hekimleri" Ödüllerini Aldı

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla, Kırşehir'de "Yılın Hekimleri" belirlendi.

Kırşehir Haberleri 16 Mart 2018 09:30
"Yılın Hekimleri" Ödüllerini Aldı
-A +A

         Kırşehir Sağlık İl Müdürlüğü bünyesinde Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli Op. Dr. Fatih Durna ve Boztepe Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli Dr. İhsan Zengintepe yılın doktoru ödülüne layık görüldüler.
         Kırşehir Sağlık İl Müdürü Uzman Doktor Suat Türkoğlu'nun da katıldığı 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri dolayısıyla düzenlenen programda, 81 ilden gelen çeşitli kademelerde görev yapan 162 sağlık çalışanı, ödüllerini Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan'ın elinden aldı.
         Bakan Demircan, programda yaptığı konuşmada, mukaddes ve bir o kadar çileli bir mesleğin temsilcileri olarak sağlık çalışanlarını, Tıp Bayramı vesilesi ile ağırlamaktan ve birlikte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, bütün sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
         Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde Tıp Bayramı dolayısıyla hekimleri kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sağlık çalışanlarının emeklilik ve yıpranma payıyla ilgili olarak Başbakan Binali Yıldırım ile görüştüğünü belirterek, tüm sağlık çalışanlarının yıpranma payı ve emeklilik konusunun hükümet programı içerisinde olduğunu bildirdi.
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20%C5%9Eubat%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı