"Yıllardır ihmal edilen hizmetleri on yılda yaptık!"

Kırşehir Belediyesi yol bakım çalışmaları kapsamında Kındam Mahallesi Ökse Mevkiinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Kırşehir Haberleri 10 Ocak 2019 14:19
"Yıllardır ihmal edilen hizmetleri on yılda yaptık!"
-A +A

              Kırşehir Belediyesi yol bakım çalışmaları kapsamında Kındam Mahallesi Ökse Mevkiinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
              Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Vatandaşımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz" dedi. Kırşehir Belediyesi olarak asfalt hizmetlerinin Kırşehir’in her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini bildiren Bahçeci, ekiplerimiz Kırşehir’in değişik yerlerinde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.
               Kındam Mahallesi, Ökse Mevkiinde 4,5 kilometre civarında sathi asfalt çalışması yapıldığını ifade eden Bahçeci, "Bu mahallemizde hummalı bir asfalt çalışmamız var. Alt yapıları yeniledikten sonra yolları asfalt atarak yeniliyoruz. Böylece mahallemizin yol sorununu çözmüş olacağız" diye konuştu.
Belediye olarak mahallelerin ihtiyaçlarını tespit ederek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturduklarını dile getiren Başkan Bahçeci, "Diğer hizmetlerin de zamanında ve kaliteli yapılabilmesi için yolların kullanılabilir olması çok önemli. Asfaltlama çalışmamız bittiğinde de asfaltın girmediği yollara da parke taşı çalışmalarımız devam edecektir. Şuan Kırşehir Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini de çözüme kavuşturmuş durumdayız. Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Kırşehir sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt ve parke hizmetini de götürüyoruz" ifadelerini kullandı. 
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Şehrimizin 14 mahallesinde kalıcı hizmetler yapma noktasında gayret ve çaba sarf ediyoruz. On yıl öncesi ile bugünkü durumu kıyasladığımızda, şehrimizin sorunlarının çözülmesi için gerekli yatırımların yapılması noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne kalıcı yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Şehrimizin 14 mahallesinde belediyemizin imkânları elverdiği ölçüde şehir merkezine bağlı her mahallenin daha iyi imkânlara kavuşması için uğraş veriyoruz. Bütün çalışmalarımız daha yaşanabilir ve daha güzel Kırşehir içindir. Kırşehir’de asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız" şeklinde konuştu. 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/15%20Haziran%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı