Donacağız!

          Kırşehir ve çevresinde, Çarşamba günü başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, hava sıcaklıklarının eksi 7 dereceye kadar düşeceği bildirildi.
         Kırşehir Meteoroloji İl Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, kar yağışı, bugün ve yarın da etkisini gösterecek. Hafta boyunca görülen yoğun kar yağışı kenti esir alırken, sıcaklıkların eksi 7 dereceye düşmesinin ardından tüm birimler alarm seviyesinde harekete geçti. Yoğun kar yağışı nedeniyle Kırşehir ve ilçelerinde kapalı olan köy yollarının ulaşıma tekrar açıldığı bildirildi. Vatandaşlar Kırşehir'de kar yağışının ne kadar daha devam edeceğini merak ederken, Kırşehir Belediyesi, sokakları rahat temizleyebilmek için çabalarını sürdürüyor.
         Kırşehir Meteoroloji İl Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Kırşehir'de aralıklarla devam eden kar yağışı bugün ve yarın etkisini artıracağı tahmin ediliyor. Kırşehir'de sıcaklığın bugün ve yarın gece eksi 6-7, gündüz ise 1-2 derece dolayında olması bekleniyor. Ayrıca bugün ve yarın kuzey yönlerden fırtınamsı rüzgar etkili olacak.
 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR