Kar Uyarısı!

 
        Kırşehir Meteoroloji İl Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının önümüzdeki hafta içerisinde İç Anadolu Bölgesi'nde Kırşehir'de hissedilir derecede azalacağı ve Kırşehir ile çevresinde, yağışlı havanın etkili olacağı bildirildi.
6 ARALIK'A DİKKAT
         Açıklanan haftalık hava tahmin raporlarına göre, Kırşehir'de bugün ve yarın havanın güneşli olacağı tahmin ediliyor. 4 Aralık Pazartesi günü itibariyle İstanbul'dan başlamak üzere yurt genelinin ve Kırşehir çevresinin yağışlı havanın etkisi altına gireceği ve kar yağışı ile birlikte sıcakların hissedilir derecede düşeceği açıklandı. 6 Aralık Çarşamba günü itibariyle Kırşehir ve çevresinde karla karışık yağmur beklendiği bildirildi.
SICAKLIKLARDA SERT DÜŞÜŞ 
         Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün haritasında ise Kırşehir ile birlikte İç Anadolu Bölgesi'nde 6 Aralık Çarşamba günü itibarıyla karla karışık yağmur beklendiği kaydedildi. Gelecek hafta Çarşamba günü hava sıcaklığının Kırşehir'de, 5-7 derece arasında olması bekleniyor. Uzmanlar, vatandaşların ve sürücülerin 6 Aralık Çarşamba günü karla karışık yağmur nedeniyle dikkat etmesi uyarısında bulundu.
         Kış mevsiminin gelmesiyle yurt genelinde etkili olan soğuk ve yağışlı havanın, özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde 7 Aralık Perşembe gününden itibaren tekrar etkisini göstermesi bekleniyor.


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR