Müftülükte Veda Töreni!

         Kırşehir Müftülüğü'nde uzun yıllardır Din Hizmetleri ve Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapan İsmail Koç emekli oldu. Koç için, Kırşehir Müftülüğü çalışanları tarafından veda töreni düzenlendi.
         Kırşehir İl Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitim Şube Müdürü İsmail Koç, yaş haddinden emekli olması nedeniyle Kırşehir Müftülüğü tarafından veda yemeği verildi. Programa Kırşehir Müftü Vekili Hasan Hüseyin Arslantürk, Şube Müdürleri Gazi Bektaş, Bekir Murat, Diyanet-Sen Başkanı Mehmet Öztürk, Vaizler Şevket Şimşek ve Halil Yılmaz ile Kırşehir Müftülüğü personeli katıldı. 3 Mayıs Perşembe günü Kırşehir Müftülüğü'nde düzenlenen programda Kırşehir Müftü Vekili Hasan Hüseyin Arslantürk ve diğer katılımcılar emekliye ayrılan Şube Müdürü İsmail Koç için güzel dileklerde bulunarak, başarılı bir görev hayatı sonunda emeklilikte sağlıklı ve hayırlı bir ömür dilediler.
         Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde çeşitli kademelerde görev yapan Şube Müdürü İsmail Koç, görev süresi boyunca Kırşehir'de Akçakent ve Çiçekdağı İlçe Müftülüğü görevi, ardından da Kırşehir İl Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitim Şube Müdürlüğü görevini yürüttüğünü ifade etti. Programa katılanlardan helallik istedi.
         Kendi hakkını da helal eden Koç,  herkesle tek tek vedalaştı. Hediye takdimiyle program sona erdi.Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR