TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR..

          Okurları ile 11 Kasım 2005 tarihinde siz değerli okuyucuları ile buluşan ve 2013 yılında gazetelerin birleşiminin ardından yayın hayatına kısa bir ara veren ve tekrar 2 Kasım 2015 yılında güçlü kadrosu ve gündeme damgasını vuran haberleri ile sizlerle buluşan Çınar Kırşehir Gazetemiz uzun yıllar sizlerin verdiği destekler ile çalışmalarını sürdürecektir.
         Hedefsiz İnsan Kökleri Kesilmiş Ağaç Gibidir şiarı ile yolu çıkan ve arkasına Kırşehir'in ve kamuoyunun büyük desteğini alarak başarı merdivenlerini tek tek çıkan Çınar Kırşehir Gazetemiz 4. yılında da bu mutluluğu siz değerli okurları ile paylaşıyor.
            Doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışı ile yayın hayatına başlayan ve bir yılı geride bırakan Çınar Kırşehir Gazetesi, halkın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olmaya devam edecek ve siz okurlarının desteğiyle zirvedeki yerini koruyacak.Yayın hayatına başladığı günden itibaren Kırşehir'deki yerel gazetelere farklı bir bakış açısı getiren Çınar Kırşehir Gazetesi, okurları ve takipçileri ile dört yaşını kutluyor.
         2 Kasım 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan ve bugün üç yılını geride bırakarak dört yaşına giren Çınar Kırşehir Gazetesi, siz okurlarıyla birlikte olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyor.
         Kırşehir’de okurunun doğru ve güvenilir kaynaktan haber almasını sağlamak üzere yayın hayatına başlayan Çınar Kırşehir Gazetesi, bugün dört yaşına girerken ilke ve doğrularından asla taviz vermedi. Yazılı basının meslek ilkeleriyle uyumlu habercilik anlayışıyla 2 Kasım 2015 tarihinde yayına başlayan Çınar Kırşehir, çıktığı ilk günden itibaren Kırşehir’in en çok okunan ve beğenilen gazetesi oldu ve zirvedeki yerini aldı. İçeriği, yazar kadrosu, tarafsızlığı, dağıtımı, mizanpajı ve sosyal medyadaki yeri ile Kırşehir Basını'nın içerisinde ilk günden itibaren kendini zirvede bulan Çınar Kırşehir, bugün 920. sayısıyla sizlerin karşısına çıktı.
            İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman, Yazı İşleri Müdürü Seda Kızıltepe Baysal, Editör Serdal Ulusman, tasarımcı İlhan Taş, Ceyda Çelik, Okan Dulkadir ve İsmail Yılmaz ile tüm yazarlarının katkısıyla, Kırşehir’in en iyisi olan Çınar Kırşehir, ilk günün heyecanıyla yoluna devam etmeye kararlı.
        Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR