"Kırşehir`de Yepyeni Bir Dönem Başlayacak"

Kırşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Barbaros Dulkadiroğlu Çınar Gazetesi ziyaretinde konuştu:
     Geçtiğimiz Cuma Günü Ahi Camii'nden başlayan ve yaklaşık 2 bin kişinin katılımı ile AK Parti İl Binası'na aday adaylığı için resmi başvurusunu gerçekleştiren Kırşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Barbaros Dulkadiroğlu, Çınar Kırşehir Gazetemizi ve kirsehirhaber365.com'u ziyaret ederek Kırşehir'de basının önemli bir rol üstlendiğini bildirdi.
         Çınar Kırşehir Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman ile sohbet eden Kırşehir Belediye Başkanı aday Adayı Dulkadiroğlu, Kırşehir'de yerel basının önemli bir noktada olduğunu ve önemli görevler üstlendiğini dile getirdi.
         31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler için hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Dulkadiroğlu 41 projeyi hayata geçirmek ve Kırşehir'i daha ileriye taşımak için bu göreve hazır olduğunu kaydetti. Dulkadiroğlu ziyarette şu ifadeleri kullandı: "AK parti demek proje demektir ama en başta projeleri eserlere yüceltme demektir. Rabbim nasip eder, liderim ve cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan ve partim uygun görürse açıklayacağımız projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz. Değerli dava arkadaşlarım; Ben size büyük Kırşehir inşasının sözünü veriyorum ve diyorum ki Gönülleri yıkarak değil ihya ederek çalışacağız ve koşacağız. Aslolan şahsım değildir aslolan gönüllerdeki yerdir, aslolan Hizmettir. Bu niyetle yola çıktık. Ben hayatım boyunca üstlendiğim görevlerde hep bu duruşu ortaya koydum ve sizlerin huzurunda söz veriyorum ki Barbaros Dulkadiroğlu, Hakk ve halk Yolunda bu duruşu ortaya koymaya devam edecektir. Şunu da söyleyeyim; biz kadere iman ettik. Kırşehir’imiz için partimiz için kim hayırlıysa o olsun diyoruz. Destek ve dualarınızı bekliyoruz. Ve inanıyoruz ki bu sevda büyük Türkiye sevdasında Büyük Kırşehir’i kurma sevdasıdır. Kırşehir aşkına hizmet Yolunda durmak yok yola devam diyorum.Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR