Ümit Cihan`dan Çınar`a Önemli Ziyaret

         Kırşehir merkezinde Yenice Mahallesi muhtarlığı görevini üç dönemdir sürdüren ve izlediği  güler yüzlü çalışmalarla halkın sevgi ve saygısını kazanan ve kalp krizi sonucu 70 yaşında vefat eden Muhtar Veli Cihan’ın kızı Ümit Cihan “Babamın izindeyim” sloganı ile Yenice Mahallesi’nde muhtar adayı oldu.
         Kırşehir'de uzun yıllardır Ankara Caddesi'nde faaliyet gösteren Oray Bilgisayar’ın sahibi Salih Göçer’in eşi olan iki çocuk annesi Ümit Cihan, Yenice Mahallesi’nde babasının izinde mahalle halkına en iyi hizmeti vermek için muhtar adayı olduğunu açıkladı.
         Yenice Mahallesi Muhtar adayı Ümit Cihan, Yenice Mahallesi muhtar adaylığına ilişkin Çınar Haber Merkezi'ni ziyaretinde Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman'a yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "Doğum büyüdüğüm ve babam rahmetli Veli Cihan’ın üç dönem hizmet verdiği Yenice Mahallesi’ne hizmet etmek için bu yola çıktım. Babamdan gördüklerimi, onun tecrübelerinden istifade ederek hayata geçireceğim ve mahallemizin sorunlarını çözmek ve halkımıza her konuda yardımcı olacağım.
         Bir kadın muhtar adayı olarak seçim çalışmalarına başladım ve ev ev gezerek seçmenlere hem kendimi tanıtıyorum, hem de onların istek ve beklentilerini alıyorum. Zaten mahalle halkı babamla birlikte beni de yakından tanıyor ve desteklerini ifade ediyorlar. İnşallah 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde mahalle halkının oylarıyla muhtar seçilip, mahalleme ve hemşehrilerimize en güzel hizmetleri vermek istiyorum.”Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR