Selahattin Ekicioğlu`ndan Gazetemize Ziyaret!

          CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, İl Başkanı Baran Genç  ve CHP Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan, Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365 ailesini  ziyaret ederek, 31 Mart seçimlerinin ülkemize ve Kırşehir’e hayırlı olması dileğinde bulundular.
         Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman ile bir süre sohbet eden Ekicioğlu, Genç ve Yıldızhan, Kırşehirlilerin kendilerine gösterdikleri ilgi ve teveccühe teşekkür ettiler.
         Kırşehir’e hizmet etmek için Belediye Başkanlığına aday olduğunu ifade eden Ekicioğlu, 31 Mart seçimlerinde Kırşehir’den aday olan tüm siyasi partilerin Belediye Başkan adaylarına da başarılar diledi.
         Seçimlerin hizmet için bir yarış olduğunu, kimseyle bir kavgası ve çekişmesinin olmadığını ifade eden Ekicioğlu, şunları söyledi: “Bizim hiçbir partiyle, adayıyla bir çekişmemiz ve kavgamız yoktur. Biz hep birlik ve beraberlikten yanayız. Kim kazanırsa kazansın, kazananın Kırşehir olmasını yürekten istiyoruz. Kırşehir’i yönetmek için aday gösterilmek benim için büyük onur. Bu şehir ve bu şehrimin insanları çok kıymetli. Yerel Yönetim ciddi bir ekip işidir. Planlı ve programlı olmak gerekir. Bu şehirde yaşayanlar ve hizmet alanlar, göz ardı edilmemelidir. Benim için olmazsa olmaz üç şey vardır. Şeffaflık, yaklaşım, katılımcılık. Adaylığımızın açıklanmasından sonra bir takım kişiler, gruplar bizi bir kavga ve çekişme ortamına çekmeye çalıştıklarını görüyoruz. Bizi hiç kimse böyle kısır çekişmeler içine çekemez. Biz Kırşehir için elimizi taşın altına koyduk. İnşallah Kırşehir halkı da gerekeni yapacaktır. İnsanların gönlünü almadan yapılan hiçbir iş karşılığını bulamaz. Eskişehir gibi modern bir il istiyoruz. Bu il bizim rehberimiz olacaktır. Kırşehir sevdamız sözde değil özdedir. 31 Mart seçimlerinde Kırşehir için yapacağımız projelerimizle halkımızın karşısına çıkacağız. Tabi onlar bize yetki ve sorumluluk verirse, hep birlikte Kırşehir’i ve belediyeyi birlikte yöneteceğiz.” dedi.
         CHP İl Başkanı Baran Genç'te, göreve yeni geldiğini ve Belediye Başkanı adayı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte el ele, kol-kola olarak çalışıp, 31 Mart seçimlerinden başarıyla çıkacaklarını söyledi.
 Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR