?Destek sizden hizmet bizden?

               Kırşehir'in en büyük seçmen kitlesinde sahip mahallelerinden Medrese Mahallesi'nde 31 Mart için geri sayım başladı. Mevcut Mahalle Muhtarı Ömer Köksal, yeniden aday olduğunu ve hizmetler için mahalle sakinlerinin kendisini desteklemelerini istediğini söyledi. 
Medrese Mahallesi Muhtarı Ömer Köksal, Çınar Kırşehir Gazetemizi ve Kirsehirhaber365 ailesini ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Aydın Kahraman ile Medrese Mahallesi'nde hayata geçireceği projeler hakkında detaylı bilgiler aktardı. 
                Medrese Mahallesi'nin sorunlarını bilmenin bu mahallede ikamet etmek olduğunu ifade eden Köksal, Medrese Mahallesi'nin eksiklerini ve sorunlarını yakından bildiğini ve mahalle sakinlerinin de desteği ile yeniden bu göreve talip olduğunu dile getirdi. 
Ömer Köksal yaptığı açıklamada, " 2019 yerel seçimlerinde seçmenimizden destek bekliyorum. Vizyonu geniş projelerim ve halkın samimiyeti ve elbirliğiyle Medrese Mahallesi'ni örnek bir mahalle haline getireceğiz” dedi.
SOSYAL PROJELERDE BAŞARILI
               Sadece vaatler ve konuşmakla hizmet olmayacağını belirten muhtar Ömer Köksal, mahallesinin ihtiyaç ve sorunlarını yakından takip ettiğini, çözüm yolları konusunda projelerini hayata geçirmek istediğini ifade etti. Son yıllarda yer aldığı sosyal projelerle halkın gönlünde yer eden Ömer Köksal kendi mahallesinin yanı sıra çevredeki ihtiyaç sahiplerine destek olma olma yolunda yaptığı çalışmalarını ise sürdürüyor.
HİZMET HARİTASI HAZIR
                Köksal, tüm enerjisini Medrese Mahallesi için sarf etmek istediğini vurguladı. Medrese Mahallesi seçmeninin bir önceki seçimde olduğu gibi bu yıl da kendisine destek vereceğine inandığını belirten Muhtar Ömer Köksal, Medrese Mahallesi için hizmet haritasını çizdiğini ifade ederek, “Medrese mahallesi için önümüzdeki süreçte bu planları masaya yatıracağız" diye konuştu.
 
 
 

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR