Muhtarlardan seçmenlerine teşekkür

         Muhtar adayı olduğu Medrese Mahallesi'nde seçmenlerin desteği ile yeniden muhtar seçilen Ömer Köksal mahalle sakinlerine teşekkür etti. Kındam Mahallesi Muhtarı Barış Gökçınar ie seçmenlere kendisine verdiği büyük destekten dolayı teşekkür etti.
         Medrese Mahallesi Muhtarı Ömer Köksal ve Kındam Mahallesi Muhtarı Barış Gökçınar, Çınar Haber Merkezi ve kirsehirhaber365.com ailesini ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Aydın Kahraman ile 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerin kısa bir değerlendirmesini yaptı.
         Kırşehir'in en büyük mahallelerinden biri olan Medrese Mahallesi'nde seçmenlerin yeniden güvenini kazandığını belirten Köksal açıklamasında "Mahallenin sorun ve sıkıntılarını yakınan bildiğim için tekrar aday oldum. Mahallemiz seçimini benden yana yaptı ve beni muhtarlık görevine yeniden layık gördüler. Bana oy veren vermeyen tüm mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum.  Birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte mahallemizin sorunlarını beraber çözeceğiz. Beni bu göreve layık gördüğünüz için Allah hepinizden razı olsun" dedi.
         Medrese Mahallesi Muhtarı Ömer Köksal açıklamasında; ''Yoğun tempolu bir seçim sürecini daha geride bırakmış bulunuyoruz.  Medrese Mahallesi Muhtar Adayı olarak girmiş olduğumuz bu seçimde, seçmenlerimizin güven ve teveccühlerini yenilemek suretiyle yeniden seçilmiş olarak çıktık. Ben Medrese Mahallesi Muhtarı Ömer Köksal olarak bu demokrasi yarışında bana destek veren tüm hemşehrilerime, kıymetli oyları ile bize teveccüh gösteren Medrese Mahallesi halkına ve bizimle bu güzel yarışta centilmence yarışan muhtar adaylarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yerel seçim sonuçlarının şahsım ve heyetim adına; başta Medrese Mahallesi halkına hayırlı olmasını Yüce Allah’dan (cc) niyaz ediyor ve seçimi kazanan diğer mahalle muhtarlarımızı da tebrik ediyorum'' dedi.
            Medrese Mahallesi Muhtarı Ömer Köksal, Çınar Kırşehir Gazetemizi ve Kirsehirhaber365 ailesini ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanımız Aydın Kahraman ile Medrese Mahallesi'nde hayata geçireceği projeler hakkında da detaylı bilgiler aktardı.
         Sadece vaatler ve konuşmakla hizmet olmayacağını belirten muhtar Ömer Köksal, mahallesinin ihtiyaç ve sorunlarını yakından takip ettiğini, çözüm yolları konusunda projelerini en kısa zamanda hayata geçirmek istediğini ifade etti. Son yıllarda yer aldığı sosyal projelerle halkın gönlünde yer eden Ömer Köksal kendi mahallesinin yanı sıra çevredeki ihtiyaç sahiplerine destek olma olma yolunda yaptığı çalışmalarını ise sürdürüyor.
HİZMET HARİTASI HAZIR
         Köksal, tüm enerjisini Medrese Mahallesi için sarf edeceğini vurguladı. Medrese Mahallesi seçmeninin bir önceki seçimde olduğu gibi bu yıl da kendisine destek verdiğini belirten Muhtar Ömer Köksal, Medrese Mahallesi için hizmet haritasını çizdiğini ifade ederek, “Medrese Mahallesi için önümüzdeki süreçte bu planları masaya yatıracağız" diye konuştu.
         Kındam Mahallesi Muhtarı Barış Gökçınar ise 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen seçimde mahalle sakinlerinin büyük desteğini alarak Kındam Mahallesi'nin muhtarı seçildiğini belirterek, kendini yalnız bırakmayarak büyük destek veren seçmenlere teşekkür etti.
         Kındam'ın sorunlarını yakından bilen ve mahalle sakinlerinin desteği ile bu görevi sürdürecek olan Barış Gökçınar açıklamasında şunları kaydetti: "31 Mart Pazar günü huzur içerisinde gerçekleştirdiğimiz seçimlerin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Kındam Mahallesi'nin sorunlarını yakından biliyorum ve çalışmalarımızı o yönde sürdürmeyi planlıyorum. Kırşehir'en bilinen mahallelerinden biri olan Kındam'ın gelişmesi noktasında projelerimizi hayata geçirecek ve mahalle sakinlerimiz ile ortak kararlar alarak örnek bir mahalle olacağız. Kındam Mahallesi sakinlerine 31 Mart günü de beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum" dedi.
 Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR