11. kez dalya dedik!

         Kırşehir'de, yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren yerel basının amiral gemisi olan gazeteniz Çınar Kırşehir, yarın 1100. sayısı ile siz okurlarının karşısına çıkarken, 11. kez "Dalya" demenin mutluluğunu yaşıyor.
         Kırşehir Basını içerisinde, "farkıyla fark edilen gazete" olarak bilinen Çınar Kırşehir Gazetesi'nin ilk sayısı bilindiği gibi 11 Kasım 2005'te sizlerle buluştu.
         Yazılı basının meslek ilkeleriyle uyumlu habercilik anlayışıyla kısa bir aradan sonra tekrar 2 Kasım 2015 tarihinde yayına başlayan Çınar Kırşehir, çıktığı ilk günden itibaren Kırşehir’in en çok okunan ve beğenilen gazetesi oldu ve zirvedeki yerini aldı. İçeriği, yazar kadrosu, tarafsızlığı, dağıtımı, mizanpajı ve sosyal medyadaki yeri ile Kırşehir Basını'nın içerisinde ilk günden itibaren kendini zirvede bulan Çınar Kırşehir, yarın 1100. sayısıyla sizlerin karşısına çıktı. Okurları ile 11 Kasım 2005 tarihinde siz değerli okuyucuları ile buluşan ve 2013 yılında gazetelerin birleşiminin ardından yayın hayatına kısa bir ara veren ve tekrar 2 Kasım 2015 yılında güçlü kadrosu ve gündeme damgasını vuran haberleri ile sizlerle buluşan Çınar Kırşehir Gazetemiz uzun yıllar sizlerin verdiği destekler ile çalışmalarını sürdürecektir.
         Hedefsiz İnsan Kökleri Kesilmiş Ağaç Gibidir şiarı ile yola çıkan ve arkasına Kırşehir'in ve kamuoyunun büyük desteğini alarak başarı merdivenlerini tek tek çıkan Çınar Kırşehir Gazetemiz 4. yılında 1100. sayısı ile bu mutluluğu siz değerli okurları ile paylaşıyor.
         Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman, Yazı İşleri Müdürü Seda Kızıltepe Baysal yönetimindeki gazete, yarın bin sayıyı geride bırakarak sizlerle buluştu. Kırşehir'de kaliteli baskısı, içeriği, mizanpajı ve yazarlarıyla kısa sürede aranan gazete olan Çınar Kırşehir Gazetesi, ilk günün heyecanı ile yayınını sürdürürken, Kırşehirlilerin gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili oldu.
         "Vasıflı Gazete" olarak yayın hayatını sürdüren Çınar Kırşehir'e omuz veren siz okurlarımıza minnet borçlu olduğumuzu ifade ediyor, birlikte, nice dalyalar diyoruz. Bininci sayımız için gerek sosyal medya üzerinden gerekle bizlere gönderdikleri tebrik ve kutlama mesajları ile Çınar Ailesi'ni yalnız bırakmayan değerli takipçilerimize ve okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, birlikte nice sayılar diliyoruz.Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR