Hacı Ömer Seyfi`den Çınar`a anlamlı ziyaret

         İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365.com Ailesi'ni ziyaret etti.
         Çınar Kırşehir Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman ile bir süre sohbet eden İl Genel Meclisi Başkanı Seyfi, Kırşehir'de en düşük ücretlerle en çok hizmeti götürdüklerini dile getirdi.  İl Genel Meclisi Başkanı Ömer Seyfi, hiçbir zaman parti ayrımı yapmayacaklarını köylere ve Kırşehir’e hizmet etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ve gece gündüz demeden çalışacaklarını dile getirdi.
         Kırşehir'de yerel basını yakından takip ettiklerini ve Çınar Kırşehir Gazetesi'nin bu büyük görevin altından başarı ile kalkarak örnek olduğunu ifade eden Seyfi, Kırşehir merkez ve ilçelerde arazi ve köy yollarının yapımının devam ettiğini ve bu konuda da kendilerine Ziraat Odası'ndan destek aldıklarını dile getirdi. Halkın duasını alarak çalışmalar yürüttüklerini dile getiren Seyfi, 'Kırşehir İl Özel İdaresi'nin kıymetini bilin!" dedi.
         Uyum ve işbirliği içerisinde Kırşehir'de güzel hizmetlere imza atacaklarını belirten Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Kırşehir'de yerel basının sorunlarını çok iyi bildiklerini dile getirdi. 
         Çınar Kırşehir Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman ise ziyaret esnasında yaptığı konuşmada Kırşehir İl Özel İdaresi'nin ve Kırşehir İl Genel Meclisi'nin önemli çalışmaların altına imza attığını dile getirdi ve İl Genel Meclisi Başkanı Seyfi'ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
         İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi'nin ziyareti kısa bir sonbet ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR