Vali Akın Akçakent?i Ziyaret Etti

            Vali İbrahim Akın, Akçakent ilçemizde bazı ziyaretler gerçekleştirdi.
          İlk olarak, son şehidimiz J.Uzm.Çvş. Yasin Baran’ın Akçakent ilçesi Polatlı Köyünde yer alan baba ocağını ziyaret eden Vali İbrahim Akın, şehidimizin ailesine devletimizin ve milletimizin şükranlarını ileterek Şehadet Belgesi verdi.
/Resimler/Editor/images/k%C4%B1r%C5%9Fehir%20haberleri%20(1)(2).JPG
             Ardından Akçakent Belediyesini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda göreve yeniden seçilen Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç’a iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.
/Resimler/Editor/images/k%C4%B1r%C5%9Fehir%20haberleri%20(4)(1).JPG
            Daha sonra, Akçakent Kaymakamlığına geçen Vali İbrahim Akın, ziyareti sırasına yaptığı konuşmada, “Bugünkü ilçe ziyaretimizde son şehidimizin ailesini ziyaret ederek anne-babası ve kardeşlerine Şehadet Belgesini verdik. Şehitlerimizin kanlarıyla vatan kılınan bu topraklarda özgürce yaşamamızı şehitlerimize borçluyuz. Bu vesileyle, bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Ayrıca, Belediye Başkanlığı ile Akçakent Hükümet Konağını da ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmaları değerlendirme imkânı bulduk. İlçelerde devam eden yatırımların zamanında tamamlanması için yakından takip ediyoruz. Amacımız bütün ilçelerimizi olduğu gibi Akçakent’i de daha yaşanabilir, daha modern bir ilçe haline getirmek.” dedi.
/Resimler/Editor/images/k%C4%B1r%C5%9Fehir%20haberleri%20(8).JPG
                Vali İbrahim Akın ziyareti, Akçakent Kaymakamı Murat Karaloğlu’ndan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında brifing alması ile sona erdi. 

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR