27 Evler Yokuşu Yolunun Yapımına Başlandı!

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Askerlik Şubesi Kavşağı diye bilinen Yavuz Sultan Bulvarı yolundan sonra Medrese Mahallesi'nde 27 Evler Yokuşu diye tabir edilen yolda da yol yapım çalışmalarına başladı.

Kırşehir Haberleri 26 Nisan 2018 19:10
27 Evler Yokuşu Yolunun Yapımına Başlandı!
-A +A

         Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Askerlik Şubesi Kavşağı diye bilinen Yavuz Sultan Bulvarı yolundan sonra Medrese Mahallesi'nde 27 Evler Yokuşu diye tabir edilen yolda da yol yapım çalışmalarına başladı.
         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yavuz Sultan Selim Bulvarı Askerlik Şubesi Kavşağı ve 27 Evler Yokuşu'nda devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Bahçeci çalışmaları yerinde takip ederek, “Sorumluluk alanımızdaki tüm mahalle yollarımıza azami özen gösteriyoruz. 27 Evler Yokuşu yolu çalışmalarına başladık. Yıllardır sorun olan 27 Evler Yokuşu'nun yol sorununu çözüyoruz. Geçen yıl alt yapısını yenilediğimiz yerin yüksek standartlı asfaltını da en hızlı şekilde bitirip 20 gün içerisinde hizmete açacağız. Yavuz Sultan Selim Bulvarı'nın son kısmıyla birlikte, Askerlik Şubesi Kavşağı'nı da yapıyoruz.  Bir hafta içerisinde tamamlanmış olacak. Askerlik Şubesi Kavşağı'nda yenileyerek trafiğe açacağız. Yenilenen yollarımızla Kırşehir güzel bir görünüme kavuşuyor. Hedefimiz altyapısı biten mahallelerin tamamında asfalt çalışmalarını bitirmektir" dedi.
         Mahalleleri ilmek ilmek işleyeceklerini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Ekiplerle birlikte Kırşehir için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Yol medeniyettir diyerek çıktığımız hizmet yolculuğunda ulaşımın konforlu ve güvenli bir şekilde sağlanması için tüm koşulları sağlamayı hedefliyoruz. Şehir içindeki bütün yolları asfaltlayacağız. Belediye olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda, ekiplerimiz çok ciddi şekilde çalışmalarına devam ettiriyor. Tabii işin güzel tarafı, yaptığımız çalışmalardan hemşerilerimizim memnun kalması ve bizlere dua etmesidir. İnsanların yaşadığı bölgelerin daha düzgün ve güzel olması, hem bizim açımızdan hem de burada yaşayanlar açısından önemlidir. Vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek ve kolaylaştırmak adına yer, zaman ve uzaklık tanımaksızın yaptığı çalışmalarımız bundan programlarımız kapsamında çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz.”


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı