3G Söyleşisi Düzenlendi

Ahi Evran Üniversitesi (AEİÜ) Ahi Evran Tema Topluluğu tarafından “3G: Girişimci, Gençlik, Gelecek” konulu söyleşi düzenlendi.

Kırşehir Haberleri 5 Aralık 2017 09:10
3G Söyleşisi Düzenlendi
-A +A

         Ahi Evran Üniversitesi (AEİÜ) Ahi Evran Tema Topluluğu tarafından “3G: Girişimci, Gençlik, Gelecek” konulu söyleşi düzenlendi. Yetiştirici ve Düşünce Yönetmeni Tanfer Dinler’in konuşmacı olarak katıldığı söyleşi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlendi. Ahi Evran Üniversitesi akademik ve idari personel ile öğrencilerin ilgiyle takip ettiği söyleşi yoğun katılımla gerçekleşti.
         Tanfer Dinler’in kendi hayatından örneklerle şekillendirdiği sunumunda öğrencilere kariyer gelişimi hakkında bilgiler verildi. Başarılı olmanın en temel kuralının istemek olduğunu belirten Dinler, “Beyninizde başarılı olmayı gerçekten isterseniz başarılı olursunuz. Çünkü her şey beyinde bitiyor” dedi.
         Hayatı tanıma konusu üzerinde özellikle duran Tanfer Dinler, öğrencilere kendi notlarını kendileri belirleyecek bireyler olmaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Katılımcılara hayatlarındaki öncelikleri belirlemelerinde yol gösterici öğütlerde bulunan Dinler, “Yaptım, geliyorum! Yine Yapabilirim!” sloganı ile zorluk ve imkânsızlık kavramlarını hayatından tümüyle çıkardığını söyledi.  

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Ekim%20Cumartesi%20-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı