49 Yıl Sonra Buluştular!

Kırşehir Öğretmen Okulu Mezunları'nın bir kısmı Eskişehir'de Geleneksel Buluşması'nı gerçekleştirirken, bir kısmı da 49 yıl sonra Antalya'da buluşarak hasret giderdiler.

Kırşehir Haberleri 8 Mayıs 2018 19:08
49 Yıl Sonra Buluştular!
-A +A

         Kırşehir Öğretmen Okulu Mezunları'nın bir kısmı Eskişehir'de Geleneksel Buluşması'nı gerçekleştirirken, bir kısmı da 49 yıl sonra Antalya'da buluşarak hasret giderdiler. Buluşma ile ilgili açıklamada bulunan Çınar Kırşehir Gazetesi Yazarı-Emekli Eğitimci Numan Kurt, "49 yıl sonra buluşmanın mutluluğunu yaşadık" dedi.
         Antalya'daki buluşmaya katılan 25 sınıf arkadaşının eşleri ile birlikte buluşmaya geldiğini belirten Numan Kurt, "Buluşmada, arkadaşlarımızla dertleşme, hasret giderme, nostalji yaşama ve okul yıllarındaki gibi şakalaşmalar ile dolu dolu üç gün geçirdik. Hasret giderdiğimiz buluşma akşam yemeği ve eğlence ile gece geç vakitlere kadar sürdü. Geçen yıl Kırşehir'de gerçekleştirdiğimiz Kırşehir Erkek İlköğretmen Okulu 1969 Mezunları Buluşması'nın ikincisini Antalya'da yaptık. Katılım elbette Kırşehir'deki kadar olmadı. Çünkü sınıf ve okul arkadaşlarımızın çoğu Kırşehir ve çevresinde yaşıyor. Antalya'ya yirmi beş arkadaşımız geldi. Çok güzel üç gün yaşadık.  Gelecek yıl daha sonra belirlenecek ilde buluşmak üzere ayrıldık" dedi.
 


Kaynak : Çınar Haber Merkez

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı