“YÖNETİMİ, TARAFTARI VE BASINIYLA GÜÇLÜ BİR KIRŞEHİRSPOR OLACAĞIZ”

Başkan Bulut’tan yüreklere su serpen açıklamalar…

 

 

Türkiye Futbol Federasyonu 2.Lig’de mücadele edecek olan Kırşehir Belediyespor’da Başkan Mustafa Bulut dönemi başlıyor.

Önceki gün Olağan Üstü Genel Kurulda başkan seçilen Mustafa Bulut açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz sezon yönetimin hem taraftara, hem de basında görevli olan kişilere yanlış yapıldığını bir bütünlük içinde olunmadığı taktirde başarının gelmeyeceğini söyleyen Başkan Mustafa Bulut “Artık Kırşehir Belediyespor’da yeni bir dönem başlıyor. Bizler göreve ilk geldiğimiz günden itibaren kucaklayıcı ve herkese eşit mesafede durarak bizleri destekleyen herkesin yanında olacağız. Geçtiğimiz sezon yönetimle sorunu olan herkesle birere bir konuşma yapıp bu takım için neler yaparız, nasıl üst liglerde oynatırız şeklinde fikir alışverişinde bulunacağız. Bu takım senin benim değil! Bu takım tüm Kırşehir halkının takımı o yüzden herkes sahip çıkıp desteklemesi lazım. Herkes kafasında şu böyle olmuş, bu böyle olmuş bıraksınlar. Geçmiş geçmişte kaldı. Bu yolda bana destek veren mensuplarına, yönetim ve Denetim kurulu arkadaşlarıma, basınımıza ve Futbol Camiamıza desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Rabbim çıktığımız bu hizmet yolculuğunda da bizleri mahcup etmesin. Bizlere yüklenen sorumluluğun bilincinde olarak güzel Kırşehir’imiz ve Güzide

Takımımız için gece gündüz demeden çalışıp layık olduğu liglere taşımak Tek hedefimiz olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde Yöneticisinden Teknik ekibine, futbolcusundan taraftarına ve medya mensubu kardeşlerime kadar Takım olmak ve aynı hedefe yürümek bizlere güç verecektir. Bize güvenenleri asla hayal kırıklığına uğratmak istemiyoruz. Bu takım ve şehir için hayallerimiz ve yapacağımız çok iş var. Kendi öz kaynakları ile Tesisleşmesi ile Altyapısı ve futbol okulu ile, kurumsallaşması ile örnek ve gıpta ile bakılan bir kulüp olmayı hedefliyoruz. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz, Ancak zoru başaracak irade ve kararlılığa da sahibiz. Bu vesile ile Kongremizin önce şehrimize ve takımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yeni yönetim kurulu olarak en kısa sürede biraraya gelerek hem görev bölümü yapacaklarını, hem de 2020-2021 futbol sezonunda izlenecek yol haritasını belirleyeceklerini ifade eder Başkan Mustafa Bulut, şöyle devam etti:

“Malumunuz dünya ve ülkemiz koronavirüs salgınıyla boğuşuyor. Geçen sezon ligler tamamlanmadan bitirildi. Bu nedenle yeni sezonun ne zaman başlayacağı da netleşmemiş durumda. Bütün bunları dikkate alarak biz de izleyeceğimiz yol haritasını belirlemek zorundayız. Öncelikle yeni yönetim kurulu olarak görev bölümü yapacağız. Ardından transfer komitesini belirleyip, takımda mevcut futbolcularla ya iç transferi masaya yatıracağız. Kadromuzda olacak futbolcularla konuşacağız, tekliflerimizi vereceğiz. Anlaşmaya varılırsa oturup imza atacağız. Yoksa kendilerine başka takımlara gidebileceklerini önereceğiz. Ayrıca yeni bir teknik ekiple anlaşacağız. Hedefimiz Kırşehir’e layık güçlü bir kadro kurmak. Acelemiz yok. Takıma ihtiyaç olan ve takıma katkı sağlayacak ve eksik olan bölgelere ihtiyaç duyulan isimler alacağız. Bizde bu çetin ligin içinde olacağımız için dikkat etmemiz gerekiyor. Kimse endişelenmesin. Gelecek sezon da bu takım başarıya ulaşacak. Kırşehir halkının yüzünü güldürmeye devam edeceğiz.2020-2021 sezonunda başarılı olmak istiyoruz ve bu doğrultuda gereken tüm çalışmaların yapacağız. İnşallah bunu da hem birlikte başaracağız.”

BİRİNCİ TRANSFER VE TESCİL DÖNEMİ BAŞLADI   

2020-2021 Futbol Sezonunda 1. Transfer ve Tescil dönemi, 4 Ağustos 2020 tarihinde başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun aldığı karara göre, 1. Transfer ve Tescil Dönemi 5 Ekim 2020 Pazartesi günü sona erecek. 2. Transfer ve Tescil dönemi ise daha sonra ilan edilecek.

5 Ağustos tarihinde yaptığı genel kurulla yeni yönetimini belirleyen 2. Lig ekiplerinden Kırşehir Belediyespor yönetim kurulu bugün bir araya gelerek görev bölümü yapacak ve transfer komitesini belirleyecek. Yeşil-beyazlı ekibin geçen sezon formasını giyen futbolcular arasında takımda kalması düşünülen oyuncularla masaya oturması beklenen Kırşehir Belediyespor yöneticilerin, takımın başına getirmeyi düşündükleri yeni teknik heyeti de en kısa sürede oluşturmak istiyor.

Öte yandan, Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından görüşülüp karara bağlanan 1. Transfer ve Tescil Dönemi başlangıcından itibaren geçerli olmak üzere 2020-2021 Futbol Sezonunda uygulanacak hususlar açıklandı.

2020-2021 Futbol Sezonunda 1. Transfer ve Tescil Dönemi, 4 Ağustos 2020 tarihinde başlayıp, 5 Ekim 2020 tarihinde bitecek.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR