AA'ya "Çat Kapı" Kutlama Ziyareti

Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezi'nde görev yapan gençlik liderleri ve gönüllüler, "Çat Kapı Ziyaret" programı çerçevesinde AA Kırşehir Bürosu'nu ziyaret ederek AA'nın 98. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla pasta kesti

Kırşehir Haberleri 7 Nisan 2018 10:04
AA'ya "Çat Kapı" Kutlama Ziyareti
-A +A

               Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezi'nde görev yapan gençlik liderleri ve gönüllüler, "Çat Kapı Ziyaret" programı kapsamında Anadolu Ajansının (AA) 98. kuruluş yıl dönümünü kutladı.
               Cacabey Gençlik Merkezi Müdürü Halil Sürsavur ile AA Kırşehir Bürosu'nu ziyaret eden gençler, yanlarında getirdikleri pastayı keserek başarı diledi.
               Sürsavur, ziyarette yaptığı konuşmada, şehit aileleri başta olmak üzere Kırşehir'deki kişi ve kurumlara "Çat Kapı" ziyaretler yaptıklarını belirterek sosyal dayanışma ve kaynaşmaya katkı sağlamaya çalıştıklarını söyledi.
              Misafirliğin Türk kültüründe çok önemli olduğunu vurgulayan Sürsavur, "Önemli günlerinde resmi ve özel kurumlara ziyaretler yapıyoruz. Şehit Aileleri Derneğini ve şehit ailelerimizle gazilerimizi bu şekilde ziyaret ediyoruz. Gençlerle onları buluşturarak hem duygularını paylaşmayı hem de acılarını dindirmeyi amaçlıyoruz." dedi.
            AA'nın 98. kuruluş yılı dolayısıyla hem ziyaret yapmayı hem de gençlerin önemli görevleri yerine getiren AA'yı tanımalarını istediklerini aktaran Sürsavur, şunları kaydetti:
            "Bu ziyaretlerde öğrencilerimizin kurumları daha iyi tanımalarına da katkı sunmaya çalışıyoruz. AA da şehrimizin gelişmesi için ekonomik, kültürel ve sosyal değerlerinin tanıtılmasında büyük katkılar yapmaktadır. Gençlerimizin faaliyetlerinin kamuoyuna anlatılmasında AA'yı hep yanımızda görüyoruz. AA'nın haberlerini sosyal medyadan yakinen takip ediyorum. Gençlik liderlerimiz ve gönüllü gençlerimizin de AA'yı yakından tanımalarını istedik."
 

Kaynak : (AA)

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı