Adalet Yerini Buldu!

Karadeniz'in asaleti tasdik edildi.

Kırşehir Haberleri 2 Ağustos 2019 08:31
Adalet Yerini Buldu!
-A +A

                Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz'in asaleti tasdik edildi.
                Kırşehir'de 3 yıldır vekaleten Kırşehir Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan ve Kırşehir'de eğitimin gelişmesi noktasında başarılı çalışmaların altına imza atan Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Karadeniz'in asaleti Cumhurbaşkanlığı tarafından tasdik edildi ve adalet yerini bularak Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Karadeniz'in 1 Ağustos tarihli resmi gazetede yayımlanan kararın ardından vekil müdürlüğü kalkmış oldu. 
                1956 Yılında Kırşehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimi Kırşehir’de, yüksek öğrenimi Kayseri Yüksek İslam Enstitüsü’nde tamamlayan Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz bilindiği gibi  1981 yılında Bingöl İmam-Hatip Lisesinde öğretmen olarak göreve başladı. Askerlik görevini İstanbul’da Yedek Subay olarak yaptı. 1987-1990 yılları arası İstanbul Küçükköy İmam-Hatip Lisesi, 1990-1993 yılları arası Kırşehir Mucur İmam-Hatip Lisesi, 1993-2003 Kırşehir Merkez İmam-Hatip Lisesi Müdürlükleri görevlerinde bulundu. 21/03/2003 tarihinde Kırşehir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı'na atandı.  24/10/2016 tarihinden itibaren Kırşehir İl Milli Eğitim Müdür Vekili olarak görevini sürdürürken Resmi Gazete'de yayınlanan karar ile asaleti tasdik edildi.
                Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365.com Ailesi olarak Karadeniz'e çalışmalarında başarılar, eğitim camiasina hayırlı olsun diliyoruz.
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Ekim%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı