AEÜ'de Akademik Personele İftar

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, iftar yemeğinde idari personel ile buluştu

Kırşehir Haberleri 9 Haziran 2018 20:10
AEÜ'de Akademik Personele İftar
-A +A

         Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, iftar yemeğinde idari personel ile buluştu.
         Üniversite Rektörlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programları devam ediyor. Üniversitelerin bir kurum olarak görevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesinde çok önemli bir görev üstlenen idari personelimiz için 6 Haziran 2018 tarihinde öğrenci yemekhanemizde iftar programı düzenlendi.
         Üniversite Rektörlüğü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen iftar programına çok sayıda idari personel katıldı.
REKTÖR KARAKAYA: “İDARİ KADROMUZ HER GEÇEN GÜN GÜÇLENİYOR”
         İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, iftar yemeğine katılan idari personele teşekkür ederek herkesin Ramazan ayını kutladı. Temizlik ve güvenlik hizmetleri işçilerinin kadroya alınmasıyla idari yapıyı büyüttüklerini ifade eden Rektör Karakaya, büyük bir aile olduğumuzu belirterek ayrım yapmaksızın üniversitemiz için birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
REKTÖR KARAKAYA: “KALİTE ÇALIŞMALARINI TAMAMLADIK”
         İdari personelinden dün olduğu gibi bugün de aynı gayreti ve çalışmayı beklediğini anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, “Değerli arkadaşlar sizlerin katkısı ile 3 yıl içerisinde çok önemli işler yaptık ve projelere imza attık” dedi.         
         Bu çalışma ve projelerin arasında kalite süreçlerinin çok önemli olduğunu vurgulayarak hedeflerinin yetişmiş insan olduğunu kaydeden Rektör Karakaya konuşmasına şu şekilde devam etti: “2015 yılında başladığımız kalite çalışmalarını 2017 yılı sonunda gerçekleştirdik ve üniversitemizi bütün iç süreçleri ile kalite belgesi alan Türkiye’nin ilk ve tek üniversitesi yaptık. Bu gayretlerinizden dolayı sizleri tekrar tebrik ediyor ve kutluyorum.”
REKTÖR KARAKAYA: “PİLOT ÜNİVERSİTE OLMAMIZ ÇOK ÖNEMLİ”
         Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ukdesinde hazırlanan önemli çalışmalardan olan pilot üniversite projesine değinen Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu projenin akademik yapının yanında idari yapıyı da ilgilendirdiğini söyleyerek onur duyulan ve emek verilen bir proje olduğunu kaydetti. Rektör Karakaya konuşmasına şöyle devam etti: “İnanıyorum ki Genel Sekreterimden Daire Başkanlıklarına kadar tüm çalışanlarımız bu sürece katkı verecekler ve alnımızın akıyla bu ülkeye bu projeyi de başarıyla kazandıracağız. Önümüzdeki dönem bizim projelerimizin hayat bulma dönemi olacak ve dolayısıyla yarınımız, bu günümüzden daha iyi ve güzel olacak.”
         Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen tüm çalışmaları “Halka hizmet hakka hizmettir” anlayışıyla hayata geçirdiklerini anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu anlayışı tüm personel çalışma hayatına yansıttığında elde edilen başarıların da o derece yüksek olacağını vurguladı. Ramazan ayında gönüllere inen bu rahmet ve bereketi bu on bir ayda da eksik etmeden devam ettirerek sevgi ve kardeşliği yaşayan örnek üniversite olmaya devam edeceklerini anlatan Rektör Karakaya, davetlerine icabet eden personel ve ailelerine teşekkür ederek Ramazan aylarını bir kez daha kutladı.
         İftar yemeği sonrası edilen yemek duasının ardından Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, idari personeli ve ailesiyle kısa kısa sohbetler yaparak onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/15%20%C5%9Eubat%20%C3%87%C4%B1nar-1(1).jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı