AEÜ'den 35 Yılını Dolduran Personele Teşekkür Belgesi!

Kurum personeli ile yakın ilişkiler kuran ve iletişimi önemseyen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, görevde 35 yılını dolduran kurum personeline teşekkür belgesi verdi.

Kırşehir Haberleri 23 Haziran 2018 19:08
AEÜ'den 35 Yılını Dolduran Personele Teşekkür Belgesi!
-A +A

          Kurum personeli ile yakın ilişkiler kuran ve iletişimi önemseyen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, görevde 35 yılını dolduran kurum personeline teşekkür belgesi verdi. Ahi Evan Üniversitesi rektörlük makamında gerçekleşen törende Rektör Karakaya’ya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt ve Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük de eşlik etti.
         Görevde 35 yılını dolduran üniversite personeli ile sohbet eden Rektör Karakaya, AEÜ personellerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Prof. Dr. Vatan Karakaya görüşmede şunları söyledi: “35 yılı aşkın kamu hizmetinizde ve üniversitemizde göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınız, tutum ve davranışlarınızdan dolayı şahsınıza üniversitemiz adına teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”
         AEÜ Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın kendilerine takdim ettiği teşekkür belgesinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren personelimiz, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde görev yapmaktan gurur duyduklarını söyledi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı