Aile Hekimliği'nde Yerleştirme İşlemi

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Aile Hekimliği'nde ek yerleştirme işlemlerine ilişkin duyuru yayınladı.

Kırşehir Haberleri 14 Mart 2018 09:48
Aile Hekimliği'nde Yerleştirme İşlemi
-A +A

          19 Mart'ta başlayacak olan başvuruların 23 Mart tarihi itibarı ile sona ereceğini bildiren Kırşehir Sağlık il Müdürlüğü, ek yerleştirmelerin 30 Mart'ta tamamlanacağını kaydetti. Yerleşen hekimlerin 14 Nisan itibarı ile göreve başlayacaklarına dikkat çeken Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü yaptığı duyuruda şu bilgilere yer verdi: "24.11.2008 tarihinde ilimizde başlanan Aile Hekimliği uygulamasında il dışı tayin nedeni ile boşalan bir pozisyon ile müracaat tarihi bitimine kadar boşalacak olan pozisyonlar için ek yerleştirme yapılacaktır. Yerleştirme işlemi 'Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliği' hükümlerine göre 30 Mart tarihinde saat 14.00'da müdürlüğümüz hizmet binası toplantı salonunda müdürlüğümüz tarafından oluşturulan komisyon huzurunda gerçekleştirilecektir.
         Boş pozisyonlar 12 Mart 2018 tarihinden itibaren bakanlığımız ve müdürlüğümüz web sayfasından ilan edildi. Müracaatlar 19 Mart tarihinde başlayacak ve 23 Mart tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuru evrakları Kırşehir Sağlık Müdürlüğünde evrak kayıt işlemleri yaptırıldıktan sonra başvuru sahibi tarafından Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Şubesi'ne teslim edilecektir. Bu tarihten sonra yapılan müracaatlar yerleştirme işleminde dikkate alınmayacaktır.
         Yapılan müracaatlar sonucunda öncelik sıralaması ve hizmet puanını gösteren liste 26 Mart tarihinde Kırşehir Sağlık Müdürlüğü internet adresinden ilan edilecektir. 28 Mart mesai bitimine kadar öncelik sıralamasına itirazı olanların Kırşehir Sağlık Müdürlüğü Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Şubesi'ne itiraz dilekçelerini belirten bir dilekçe ile başvurmaları gerekmektedir. Yerleşen hekimler 14 Nisan tarihine kadar görevlerine başlayacak."
 
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı