AK Parti, 2-0 İçin Hızlandı!

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan: “Yerel hizmetleri güçlü bir şekilde yapıyor. Bizlerde Ankara'dan şehrimiz için gerekli yatırımları getirerek başkanımıza destek olacağız"

Kırşehir Haberleri 2 Haziran 2018 20:09
AK Parti, 2-0 İçin Hızlandı!
-A +A

         AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) hazırladığı program dahilinde seçim çalışmalarına devam ederek vatandaş ziyaretlerini yapıyor.
         Vatandaşların yoğun ilgisi ve desteği altında gerçekleştirilen ziyaretlerde, 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, yola çıkarken, "Vakit Türkiye Vakti", “Vakit Kırşehir Vakti” dediklerini hatırlatarak, "Durmak yok, yola devam diyoruz ve yola devam edeceğiz. Oluşan birliktelik Kırşehir için güzel hizmetlere vesile olacaktır" dediler. 
         AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan ilçe ve köyleri ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ettiklerini, seçim dönemleri dışında her zaman mahallelere ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, "Bugün gündemde seçim olabilir ama daha önce buralara geldiğimizde gündemimizde sizler vardınız. Mahallelerimizin sorunlarını yerinde tespit edelim diye sizlerle her zaman bir araya geldik. Asıl görevimiz vekalet görevini aldıktan sonra başlıyor. Arzu edilen yerel hizmetleri Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci güçlü bir şekilde yapıyor. Bizlerde Ankara'dan şehrimiz için gerekli yatırımları getirerek başkanımıza destek olacağız. Bu seçim ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçim. Yüksek bir katılım sağlayalım. Akrabalarımıza, dostlarımıza haber vererek, bu seçimden güçlü bir şekilde çıkalım" dediler.
AK PARTİ KAMAN SEÇİM BÜROSU AÇILDI
     AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, Kaman ilçesinde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdiler. Bir dizi program için Kaman'a gelen milletvekili adayları, pazaryeri ve esnaf ziyaretinin ardından seçim bürosu açılışını yaptılar. Milletvekili Adayı Kendirli, burada yaptığı konuşmada, ilçenin her zaman olduğu gibi yine AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vereceğine emin olduklarını belirterek, teşkilat yönetici ve üyelerine gayretlerinden dolayı teşekkür etti.
         Kamanlı olan AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan'ın hem Kaman, hem de Kırşehir'e büyük hizmetleri olduğunu dile getiren Kendirli, "Bizim ustamız olan ve Kırşehir siyasi tarihi için unutulmaz izler bırakan Sayın Vekilimiz Mikail Arslan'a sahip çıkan Kaman halkının desteklerini bekliyoruz. Bizler de büyüğümüz, ustamız olan Sayın Mikail Arslan'ın yarım kalan her projesini tamamlayıp Kaman'a hizmetleri devam ettireceğiz" dedi.
         Necmettin Erkan ise projelerinden bahsederek Kaman Cevizi'nin markalaşması, pazarlanması ve ihracatı konusunda çalışmalar yapacaklarını kaydetti.
         Milletvekili adaylarının açılış ve ziyaret programlarında AK Parti Kaman İlçe Başkanı Necati Çolak ve partililer hazır bulundu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı