AK Parti, Seçimde Tam Gaz!

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli, Necmettin Erkan ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle devam ettiler.

İlçeler 29 Mayıs 2018 20:12
AK Parti, Seçimde Tam Gaz!
-A +A

                AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli, Necmettin Erkan ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle devam ettiler.
               AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, seçim çalışmaları hakkında bilgi verirken, AK Parti'nin "Cumhur İttifakı" ile kutlu bir yürüyüşe çıktığını belirterek, "24 Haziran'daki yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Milletvekilliği Genel Seçimi'nde oy kullanacağız. Bu seçimin ülkemiz için, memleketimiz için hayırlı ve uğurlu olsun. Seçime kadar bu istişarelerimiz devam edecek, bir araya geleceğiz. 24 Haziran seçimleri normal bir seçim değil. Türkiye’nin bekası; istikbal ve istiklal mücadelesi şuan Cumhur İttifakı'nın karşısındaki grup ne CHP, ne HDP, ne de bir başkası. Bize karşı mücadele veren grup Siyonizm Batı ve Türkiye’yi bölüp parçalamak isteyen bir grup var. Son günlerde ekonomimizde çeşitli dalgalanmalar var. Amerika’dan ve Avrupa’dan ciddi bir saldırı altındayız. İçimizdeki çeşitli hainler ülkemize karşı saldırı halindeler. Gelinen nokta da ise Allah şükürler olsun hem PKK denen şerefsizlere, hem FETÖ denen şerefsizlere, irili ufaklı teröristlere ciddi mücadele verdik. Devlet Bahçeli’nin çok önemli bir sözü var. Bizim için makamlar mevkiiler, koltuklar önemli değil bizim için önemli olan devletin bekası. Devlet elden gittikten sonra koltuğun partinin hiçbir önemi yok. Bizler Genel Başkanımız ve Devlet Bahçeli’nin arkasındayız. Bizler farklı partileriz kendimize göre hazırlıklarımız ve çalışmalarımız olacak. Hiçbir zaman kırıcı olmadan birlik ve beraberlik içinde olarak bu seçimi tamamlayacağız" dedi. 
                 Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de seçimleri değerlendirirken şunları söyledi: "24 Haziran çok önemli bir süre bu süreçte, ülkemizde son derece önemli bir birliktelik yaptık. 15 Temmuz tarihi Türkiye’nin siyasal tarihi açısından son derece önemli bir tarih. Birçok şeyi karar verirken 15 Temmuz'da yaşananları mutlaka irdeleyip, incelemek lazım. 15 Temmuz süreci yaşandıktan sonrada siyasal alanda da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'Bundan sonra Türkiye tehlikede, onun için vatanını seven insanlar güç birliği yapmak zorundadır' dediler ve birlikte bir yola çıktılar. Bu son derece önemli bir birliktelik. Kırşehir’e baktığımızda hepimiz birlikte yaşıyoruz. Aynı düşüncelere sahibiz ve aynı amaçlar için koşuşturuyoruz. Bu süreçte birlikteliğimize en ufak zarar vermeden hareket etmek hepimizin boynunun borcu, kişilerin menfaatinin hiçbir önemi yok. Önemli olan Türkiye’nin ve Kırşehir’imizin menfaati. Bu açıdan baktığımızda hiçbir sorun kalmayacağını düşünüyorum. İnşallah güzel bir seçim süreci ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne neden ihtiyaç duyulduğunu, neden böyle bir sisteme gidildiğini halkımıza çok iyi anlatmamız lazım."
KIRŞEHİR ADAYLARI:
24 Haziran'da yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimi'ne Kırşehir'den milletvekili adayı olanların isimleri ise şöyle:
AK PARTİ: Mustafa Kendirli (İş adamı-Yüksek) ve Necmettin Erkan (Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü-Yüksek)
CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Yrd. Doç. Dr. Metin İlhan (Doktor-Yüksek) ve Çağdaş Gökalp (Avukat-Yüksek.)
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: Oğuz Sulusaray (Kamu İdare-Yüksek) ve Ahmet Aydın Akpınar (Avukat-Yüksek)
İYİ PARTİ: Mustafa Hakan Ünser (Mühendis-Yüksek) ve Asaf Kayaoğlu (Mühendis-Yüksek).
SAADET PARTİSİ: Mustafa Çakır (Makine Mühendisi-Yüksek) ve Hüseyin Eserer (Emekli İmam-Yüksek).
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ: Gökhan Akın (Emekli-Yüksek) ve Heliz Abi (Serbest-Yüksek)
VATAN PARTİSİ: İlker Özkamalı (Emekli Öğretmen-Yüksek) ve Osman Kılıç (Emekli İşçi-Orta).
HÜR DAVA PARTİSİ: Abdulrahip Hatipoğlu (Öğrenci-Orta), Zeyd Şahin (Öğrenci-Orta)
BAĞIMSIZ: İsmail Yıldız (Serbest-İlk.)
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20%C5%9Eubat%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı