AK Parti Kırşehir İl Başkanlığından Huzur Evine Ziyaret

Kırşehir'de, AK Parti yöneticileri Kırşehir Huzurevi'ni ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 19 Mart 2018 17:07
AK Parti Kırşehir İl Başkanlığından Huzur Evine Ziyaret
-A +A

       İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Sosyal Politikalar Başkanı Kenan Yağmur ve beraberindeki heyet, huzur evindeki yaşlılar ile görüşerek, istek ve taleplerini aldı. 
      Ziyaretin ardından konuşan Yağmur, Türkiye'nin sosyal devlet anlayışı ile hareket ettiğini, devletin şefkat ve merhamet elini yaşlılar başta olmak üzere herkese uzattığını dile getirdi. 
      Hayatlarını, emeklerini, ailesine, milletine, ülkesine adamış yaşlılara yardım etmenin herkes için toplumsal bir görev olduğunu ifade eden Yağmur, şunları kaydetti:
      "Ne mutlu ki millet olarak, yaşlılarımıza hürmet ve sevgi beslemeyi, onlara hizmet etmeyi, onlarla dayanışma içinde olmayı erdem sayan bir geleneğin mensubuyuz. Bu geleneğin, bu kültürün, bu anlayışın sürdürülmesi, hem aile bağlarımızın, hem toplumsal dokumuzun, hem de geleceğimizin muhafazası bakımından hayati bir önem taşımaktadır. Unutmayalım ki, yaşlı insanlarımız, milletimizin belleğidir. Onlar, dün ile bugün arasında köprü vazifesi gören, geçmişte elde ettikleri tecrübelerle geleceğimize ışık tutuyorlar. Genç nesillerimiz, sadece yılın belli günlerinde değil, yılın tamamında yaşlılarımıza hürmet göstermelerini, onlardan ilgiyi esirgememelerini özellikle hatırlatıyoruz."

Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20Mart%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı