Ak Parti Milletvekili Aday adayı Arslan'dan Çınar'a Ziyaret!

24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri için Kırşehir’den AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan Mikail Arslan, yaptığı açıklamada, "Hizmete kaldığımız yerden devam etmek için aday adayı oldum" dedi.

Kırşehir Haberleri 2 Mayıs 2018 09:16
Ak Parti Milletvekili Aday adayı Arslan'dan Çınar'a Ziyaret!
-A +A

                 24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri için Kırşehir’den AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan Mikail Arslan, yaptığı açıklamada, "Hizmete kaldığımız yerden devam etmek için aday adayı oldum" dedi.
                Üçüncü kez milletvekili olarak TBMM'ne giden Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Kırşehir'e hizmet adına yeniden siyasete "devam" kararı verdiğini belirterek, Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman'ı ziyaret etti ve 24 Haziran seçimlerinde yeniden Kırşehir’de milletvekili aday adayı olmasının gerekçelerini anlattı. Milletvekili Arslan, AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için başvuru yaptığını belirterek, "Kırşehir'e hizmet etmeye devam etmek istiyorum. Başlattığımız ve takip aşamasında olan projeleri sonuçlandırmak için halkımızdan yetki istiyorum. 16 yıllık AK Parti iktidarımızda Kırşehir’e önemli yatırım ve hizmetler getirildi. Bizim dönemimizde kurulan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, yeni fakültelerle birlikte hızla büyüyor. Üniversitemizdeki öğrencilerin barınma sorununu çözmüş durumdayız. 200 yataklı yeni bir Devlet Hastanesi, duble yollar, okullar yaptırıyoruz. Ekizağıl bölgesine devasa bir cezaevi yapılıyor. 4 cezaevi birden içinde bin 500 kişilik duruşma salonuyla birlikte yapılan bu cezaevi mahkûm ve çalışanlarla birlikte 15 bin kişiye hitap edecek. Buraya bir de modern bir kesimhane yapılacak. PETLAS Lastik Fabrikası’nın yanındaki üniversiteye ait bölümler ve arsayı PETLAS’a devredilecek ve dolayısıyla PETLAS buraya daha büyük bir yatırım yapacak. Demiryolu projesi devam ediyor. Çevre Yolu yatırım programına alındı. Ankara-Niğde Otoyolu hızla inşa ediliyor. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi içine Fizik Tedavi Merkezi ve 4 bin kişilik devasa ve modern bir spor ve kongre merkezi yaptırıyoruz. Kırşehir’e modern ve çok amaçlı Öğretmenevi, Valilik binası inşaatları da hızla devam ediyor. Bu projelerimizin dışında hazırladığımız daha önemli projeleri de hazırlayarak bakanlıklarımıza sunduk. Bu projelerin tamamlanması için yeniden yetki istiyorum."
 

Kaynak : (AA)

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı