AK Parti Türkiye’de İstikrarın Ve İstikbalin Adıdır

AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı Hacı Turan seçim çalışmalarında 24 Haziran'a ilişkin bazı değerlendirmelerinde bulundu.

Kırşehir Haberleri 22 Haziran 2018 19:13
AK Parti Türkiye’de İstikrarın Ve İstikbalin Adıdır
-A +A

         AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı Hacı Turan seçim çalışmalarında 24 Haziran'a ilişkin bazı değerlendirmelerinde bulundu.

         AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı ve AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, seçimlere sayılı saatler kala çalışmalarını hızlandırdı.

         Ayaş, Beypazarı, Etimesgut, Nallıhan, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinden oluşan Ankara 3. Bölge Seçim Çevresi'ni tabiri caizse adım adım dolaştıklarını anlatan AK Parti adayı Hacı Turan; “Bildiğiniz gibi 21 Mayıs tarihinde aday listelerinin açıklanmasının ardından seçim bölgelerimiz netleşti. Bu tarihten itibaren; Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde AK Parti olarak; tüm milletvekili adaylarımız, teşkilat mensuplarımız, belediye başkanlarımız hatta eski milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız da dâhil olmak üzere geniş bir ekiple çalışmalarımıza başladık. Sincan Belediye Başkanımız Murat Ercan ve eski Kırşehir Belediye Başkanımız Halim Çakır zaten çoğunlukla bizimle olarak desteklerini sürdürüyorlar. Seçim Koordinasyon Merkezimiz (SKM) oldukça profesyonel çalışıyor ve planlı çalışmalarıyla biz adayların işini oldukça kolaylaştırıyor. Gönül rahatlığıyla ifade edebilirim ki; seçim çalışmalarımızda AK Parti olarak vatandaşlarımızdan büyük teveccüh görüyoruz. Halkımız AK Parti’nin 2002’den itibaren ülkemizi nereden nereye taşıdığını gayet iyi biliyor. Tabii bu noktada, genç seçmenlerimize kıyas yapmaları açısından geçmişten örnekler veriyoruz; ülkemiz AK Parti iktidarı öncesi Türkiye temel haklar ve hürriyet açısından, ulaşım, eğitim, sağlık konularında neredeydi ve dâhili ve harici tüm engellemelere rağmen bugün nereye geldi, bunları unutmamak gerektiğini vurguluyoruz. Hep tekrar ettiğimiz bir ifade var; AK Parti Türkiye’de istikrarın ve istikbalin adıdır. Dolayısıyla AK Parti olarak bizler sadece geçmiş başarılarımızla yetinmeyip, ülkemizi istikbalde de nerelere taşımamız gerektiğini gayet iyi biliyoruz. Halkoylamasıyla kabul edilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet modelinin ülkemize neler kazandıracağını, bu sistemin Türkiye’yi sadece bölgesel değil, evrensel olarak da lider ülke konumuna getirmek için ne kadar önemli olduğunu vatandaşlarımıza bazen çalıştıkları yerlerde, bazen de sokak sokak hatta ev ev dolaşarak detaylıca anlatıyoruz” dedi.
İNŞALLAH TÜM ANKARA'YA ve TÜRKİYE'YE HİZMET ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ!
         Kendisinin 22. Dönemde de Parlamentoda Kırşehir Milletvekili olarak yer aldığı anlatan AK Parti Ankara 3. Bölge Milletvekili adayı Turan; “Daha önce TBMM’de Kırşehir Milletvekili olarak görev yaptık, daha sonra AK Parti Genel Merkezinde de teşkilatlarımıza yönelik çalışmaların içinde yer aldık. Bu açıdan tabii kendimizi siyasette tecrübeli sayabiliriz, öncesinde de eğitimcilik geçmişimiz var. Seçildiğimiz takdirde AK Partili bir Milletvekili olarak inşallah tüm Ankara’ya ve tüm Türkiye’ye hizmet etmeye çalışacağız” dedi.
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı