Akdeniz'den Yarışmaya Çağrı!

Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz, sosyal medya sayfası üzerinden önemli bir çağrıda bulundu.

Kırşehir Haberleri 3 Ocak 2019 18:30
Akdeniz'den Yarışmaya Çağrı!
-A +A

         Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz, sosyal medya sayfası üzerinden önemli bir çağrıda bulundu.
         Hacı Mehmet Akdeniz yaptığı paylaşımda toplumda kuşaklararası iletişimin ve dayanışmanın önemine dikkat çekerek, aile bağlarının güçlendirilmesine dair farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen Köprü: Kuşaklararası Dayanışma Fotoğraf Yarışması” için başvuruların başladığını bildirdi.
         Kırşehir SGK İl Müdürü Akdeniz açıklamasında, "Aile, içindeki her kuşağın kendine özgü değerlerini harmanlayarak toplumun mayasını oluşturuyor. Bu mayada evlerimizin neşesi, çocuklarımız; geleceğimizin umudu, gençlerimiz; çalışarak, üreterek ülkemizi daha müreffeh toplumlar seviyesine taşıyan yetişkinlerimiz; varlıklarıyla ve dualarıyla huzur bulduğumuz yaşlılarımız var. Bu kuşaklardan geçen her birimiz de gün be gün yaş alıyor, yaşlanıyoruz. Ve her anımız, yaşam filmimizin bir karesi olarak hafızalarımıza işleniyor. İşte fotoğraf, akıp giden bu film şeridinde bazı kareleri çerçeveleyip korumamıza ve geçmişten geleceğe köprüler kurmamıza imkan tanımakta. Bu nedenle, “Köprü: Kuşaklararası Dayanışma Fotoğraf Yarışması” ile toplumda kuşaklararası iletişimin ve dayanışmanın önemine dikkat çekerek, aile bağlarının güçlendirilmesine dair farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz. Hayatın her dönemindeki aile değerlerini yaşatmak; çocuklarımızı, gençlerimizi, yetişkinlerimizi, ulu bir çınar gibi gölgesinde soluklandığımız büyüklerimizi karelere sığdırabildiğimiz anılarda buluşturmak istiyoruz. Fotoğraf yarışmamıza katılımınız hedeflerimize ulaşmamızda bizlere güç verecektir. İki kategoride düzenlenecek yarışmada ilk üçe girenlere ödüller verilecektir.  Sergilenmesi uygun görülen eserler, T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek olan Yaşlılık Şurası’nda sergilenecektir. Başvurular https://kopruyarisma.ailevecalisma.gov.tr internet adresinden yapılacaktır."


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem Oldu!

Kırşehir'de Deprem Oldu!

23:03 27 Temmuz 2019
Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

17:00 22 Ağustos 2019
Otomobil şarampole devrildi!

Otomobil şarampole devrildi!

17:48 13 Ağustos 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı