Ali Demir, Köprü Görevi Üstlendi!

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Ali Demir, hızlı başladı.

Kırşehir Haberleri 4 Ocak 2020 13:03
 Ali Demir, Köprü Görevi Üstlendi!
-A +A

                    AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Ali Demir, hızlı başladı. AK Parti Kırşehir daha önceki dönemlerde merkez ilçe başkanı olarak görev yapan isimleri ziyaret eden AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, parti içinde birlik ve beraberliğin sağlanmasının yanı sıra önceki dönemlerde görev alan ve şuan görev almakta olan partilileri ziyaret ederek adeta aralarında köprü görevi üstlendi. 
Partilileri bir arada tutmak adına ziyaretlerin devam edeceği öğrenilirken parti kurucularına sahip çıkan Av. Ali Demir, ayrıştırıcı değil geçmiş ile bugün arasında bir köprü görevi üstlendi ve birlik beraberlik noktasında kolları sıvadı. 
/Resimler/Editor/images/ali.jpg
                  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, gerçekleştirdiği vefa ziyaretleri çerçevesinde ilk olarak Kurucu İl Başkanı Adem Özbağlı ve AK Parti eski İl Başkanı Hacı Ömer Seyfi'yi ziyaret etti. Önceki dönem AK Parti merkez ilçe başkanı olarak görev yapan Bilgehan Altaş, Mehmet Şahin, Şuayip Soysal, Burhan Yıldız, Hilmi Güzel ve Şaban Çelik'i de ziyaret eden Demir, parti içerisinde adeta gönülleri kazanıyor. 
Partinin kuruluşundan bugüne kadar emeğini esirgemeden çalışmalar gerçekleştiren herkesi ziyaret edeceklerini ifade eden Av. Ali Demir, birleştirici olacaklarını sözlerine ekledi. Demir, AK Parti'nin kuruluş felsefesine uygun hareket edeceğini, küslükleri gidererek partinin hızla yükselişine görev alanlarında katkı sunacağını söyledi. Demir, "Bu parti hepimizin. Hep birlikte ele ele gönül gönüle vererek partimize sahip çıkacağız. Küskünlükleri aradan kaldırıp yepyeni bir sayfa açarak ilerleyeceğiz. Bizler halkın adamıyız ve halktan başka kimsenin adamı olmayız. Birlik ve beraberlikle, gönül gönüle atacağımız bütün adımlarda eski yeni demeden herkesin kapısını çalacağız. Bizler en iyi şekilde hizmet etmek için varız." dedi. 


/Resimler/Editor/images/hac%C4%B1%20%C3%B6mer%20ali%20demir.jpg

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı