Ali Demir'den Öğrenci evi ziyaretleri!

AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Av. Ali Demir, öğrencilerle bir araya geldi.

Kırşehir Haberleri 6 Ocak 2020 14:12
Ali Demir'den Öğrenci evi ziyaretleri!
-A +A

                AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Av. Ali Demir, öğrencilerle bir araya geldi. Öğrenci evi ziyaretlerine TÜGVA Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir'in de eşlik ettiği öğrenilirken ziyarette öğrencilere başarılı olma konusunda tavsiyelerde bulunuldu. 
                 AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Av. Ali Demir, siyasi geçmişine ve başarılarına ilişkin öğrencilere detaylı bilgiler aktararak gençlerin de fikirlerini aldı. Demir yaptığı konuşmada; "“Gençlere her daim büyük değer veren ve gençliğin önündeki engelleri kaldırmak için gayret gösteren partimiz, genç nesillerin siyasete katılımını her zaman önemli görmüş ve faaliyetlerini bu yönde geliştirmiştir. TÜGVA Kırşehir temsilciliğinin de katılımı ile gerçekleştirilen ev ziyaretlerimizde, üniversite gençliğinin öğrencilerin; üniversite ortamına adapte olması ve öğrencilerin dertleri, sıkıntıları dinleyip çözüm tespiti noktasında istişareler de bulunuyoruz. 
Türkiye olarak dinamik bir genç nüfusa sahip olmamız neticesinde öncelikli olarak üniversitedeki kardeşlerimize ulaşıyoruz. Her fakülteden bölüme, her bölümden sınıfa kadar teşkilatlanan AK Parti Gençlik Kolları; Türkiye’nin en büyük genç kadrosuna sahip. Gençlerimizin sadece siyasetle sınırlı kalmayıp çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da faaliyet göstermesi, kamusal yaşam ile ilgili olan kararlara dâhil olma ve bu kararları etkileme açısından demokrasinin en temel unsurunu yerine getirme kabiliyetini kendinde hissedecek ve bu doğrultuda çalışacağını düşünmekteyiz. Bu noktada üniversite kazanan gençlerimizin Türkiye’nin geleceğini şekillendirme açısından kendi kişisel gelişimlerini önemli görmekte ve her türlü faydalı sosyal faaliyetlere katılımlarını teşvik etmekteyiz” dedi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı