Arslan, Bakan Gül ile Görüştü

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, geçen hafta sonunda Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü makamında ziyaret ederek Bakanlığın Kırşehir’e yapacağı yatırımları ve projeleri görüştü.

Kırşehir Haberleri 31 Mart 2018 19:14
Arslan, Bakan Gül ile Görüştü
-A +A

              Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, geçen hafta sonunda Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü makamında ziyaret ederek Bakanlığın Kırşehir’e yapacağı yatırmaları ve projeleri görüştü.
              Milletvekili Arslan, yaptığı açıklamada, “Görüşmelerimizde; Kırşehir’de İdare Mahkemesi Kurulması, Kırşehir’e yapılan yeni ceza evine mescit yapılması, Kırşehir Açık Ceza Tevkif Evine bağlı kesimhane yapılması, Uzman Çavuş olarak görev yapmış görevinden kendi isteği, sağlık sebebi ile ayrılan uzman çavuşlarımızın boy-kilo-yaş-sağlık-terhis tarihlerinin tekrar incelenerek infaz koruma memuru olarak değerlendirilmesi konularını görüştük. Bakanımız Abdülhamit Gül’e ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
              Öte yandan, Milletvekili Mikail Arslan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıkları Koruma Genel Müdürü Kemalettin Cengiz Tekinsoy’u ziyaret etti. Ziyarette, Kırşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan da hazır bulundu. Milletvekili Arslan, Genel Müdür Tekinsoy ile Seyfe Sit Alanı’nın alt yapı ve imar planı ihtiyaçları hususları hakkında görüşme yaptı.
              Milletvekili Arslan, ASKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Cumali Kınacı’yı da, Kırşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ile birlikte makamında ziyaret etti. Genel Müdür Kınacı ile Hirfanlı Barajı’nın korunması amacı ile alınabilecek tedbirler hakkında istişarelerde bulundu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20Mart%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı