Asaf Kayaoğlu İftarda Öğrencilerle Buluştu

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu iftarda öğrencilerle buluştu.

Kırşehir Haberleri 15 Mayıs 2019 15:41
Asaf Kayaoğlu İftarda Öğrencilerle Buluştu
-A +A

              Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu iftarda öğrencilerle buluştu. Güzler Evcil hayvan Parkında düzenlenen iftara Ahi Evran Üniversitesi İslami Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Hüseyin Kurt ve öğrencileri ile bir araya geldi. İftar duasının ardından Belediye Başkan Yardımcısı Kayaoğlu, bir arada olmanın mutluluğunu paylaştığını söyleyerek, "Ramazan birlik ve beraberlik ve paylaşma ayıdır" dedi.
           Öğrencilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Kayaoğlu, "Bugünkü iftarımızı ailelerinden, annesinden, babasından uzak olan yavrularımızla beraber açmak istedik. Öğrencilerimize, aile şefkatimizi göstermeye çalıştık. En azından aile şefkatini belki bir nebze olarak hissettirmiş isek ne mutlu bize. Her biriniz bizim geleceğimiz, parlayan yıldızımızsınız. Ramazan ayı birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Ramazan ayının barış, kardeşlik ve huzur içeresinde geçmesini diliyorum. Rabbim ülkemizi ve birlikteliğimizi korusun. Sizler ne kadar iyi yarınlara hazırlanırsanız bu ülke de o kadar ileriye gider. Çok şükür bugün burada birlikte iftar yapmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Ben her zaman gençler bizim geleceğimizdir derim. Gençlerimize sahip çıkarak geleceğimize sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum. Şehrimizdeki öğrenim gören tüm öğrenciler, bizim için önemli" dedi. 
           Samimi sohbetlerin yapıldığı iftar yemeğinde Kayaoğlu kendi öğrencilik anılarını anlattı. 
İslami İlimler Fakültesi öğrencilerinden Ekrem Karaçam, "Bizlere vermiş olduğu önem ve ilgiden dolayı Asaf Kayaoğlu'na çok teşekkür ediyoruz. Gençleri ve öğrencileri bu kadar önemseyen ve destekleyen bir Belediye Başkan Yardımcısının olduğu bir şehirde öğrencilik yaptığımız için çok şanslıyız" dedi.
         Asaf Kayaoğlu ile beraber iftar yapan gençler de Kayaoğlu'na kendilerine yönelik yaklaşımı için teşekkür etti. Öğrenciler daha sonra Asaf Kayaoğlu ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20Ekim%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı