Aşka Deva kitabının 2. baskısı tamamlandı

Çınar Kırşehir Gazetesi Köşe Yazarlarından Tolga Akpınar'a ait Aşka Deva Romanının 2. baskısı farklı bir yayınevi ve farklı bir kapak tasarımıyla "Deva" adıyla yayında.

Kırşehir Haberleri 3 Şubat 2019 14:00
Aşka Deva kitabının 2. baskısı tamamlandı
-A +A

                Çınar Kırşehir Gazetesi Köşe Yazarlarından Tolga Akpınar'a ait Aşka Deva Romanının 2. baskısı farklı bir yayınevi ve farklı bir kapak tasarımıyla "Deva" adıyla yayında. 
               Sipariş edeceğiniz ilk 200 kitap imzalı şekilde teslim edilecek. Konu ile ilgili olarak bilgiler veren Yazar Tolga Akpınar kitaba Kitapyurdu ve tüm kitap satış sitelerinden temin edilebileceğini belirterek “Evet Deva. Bazen karanlıkta kalırsın. Önünü görmez olursun. Geldiğin yeri unutur, gideceğin yeri bulamazsın. Ben Ay’ı insanın içindeki inanca benzetirim. İnanç da Ay gibi hâlden hâle girer. Eksilir, azalır, artar. Bazen önü bulutlarla örtülür. Ama sonuçta insan karanlıkta kaldığında önünü ışıtan tek şey inançlarıdır. İnanç, insanın önünü sonunu göremediği, çıkış yolu aradığı anlarda sarılacağı, tutunacağı yegâne şeydir. Tıpkı karanlıkta Ay nasıl pusulamızsa zor zamanlarda da inanç insanın pusulasıdır" dedi. Çınar Kırşehir'de köşe yazısı yazan Tolga Akpınar'ın, "Aşkullah", "Aşkpare" ve "Yare" adlı kitaplarından sonra dördüncü kitabı olan "Aşka Deva" kitabı da yoğun ilgi görürken son kitabı olan "Bazı Yalnızlıklar iyidir" kitabının ardından farklı bir yayınevinin yeni bir kapak tasarımı ile ikinci baskısını gerçekleştirdiği Deva isimli kitap nedeniyle Akpınar hayranları sosyal medya üzerinden Tolga Akpınar'ı tebrik yağmuruna tuttu. Geçen hafta sonunda piyasaya çıkarak kitapçı raflarını süslemeye başladı. Tolga Akpınar'ın yeni kitabının internet ortamından da edinilebileceği bildirildi.
Daha önce yayınlanan kitapları büyük beğeni toplayan ve en çok satan kitaplar listesinde ilk 10'a giren Tolga Akpınar'ın onlarca sayfadan oluşan yeni kitabı tasarımı ve içeriğiyle büyük beğeni aldı. 
TOLGA AKPINAR KİMDİR?
                  Akpınar 1983 yılında Kırşehir Akpınar ilçesinde dünyaya geldi. Türkiye Yazarlar Birliği üyesi olan ve Deneme, Şiir, Hikaye ve Roman türünde eserleri olan Tolga Akpınar 23 Temmuz 2018 tarihi itibariyle Kırşehir Kent Konseyi’nin 5. Genel Sekreteri olarak görevine başladı. Tolga Akpınar 1983 yılında Kırşehir Akpınar ilçesinde doğdu. Tolga Akpınar üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi’nde aldı. Tolga Akpınar Gazi Üniversitesi Pazarlama ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerini bitirerek üniversite eğitimini tamamladı. Tolga Akpınar dergi ve gazetelerde köşe yazıları yazmaya başladı. Yazar Tolga Akpınar köşe yazıları, şiirler, denemeler ve makaleler yazdı.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1. Soru

1. Soru

11:44 19 Nisan 2019
Soru 4:

Soru 4:

09:02 19 Nisan 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı