BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TEKNİK ÇALIŞMA GRUP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ!

Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları Toplantısı üye kurumlarca bir önceki alınan kararlarla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Kırşehir Haberleri 22 Şubat 2019 08:59
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TEKNİK ÇALIŞMA GRUP TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ!
-A +A

          Uyuşturucu ile mücadele konusunda Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu ve bu Kurula bağlı olarak faaliyet gösteren İl Uyuşturucu ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu, İl Alkol Bağımlılığı ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu, İl Bağımlılık ile Mücadele İletişim Teknik Çalışma Grubu, İl Tütün Bağımlılığı ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu ve İl Davranışsal Bağımlılıklar (Teknoloji ve Kumar Bağımlılığı) ile Mücadele Teknik Çalışma Grubu çalışmaları hassasiyetle devam etmektedir.
         Şubat ayı Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları Toplantısı Sayın Vali Yardımcısı Ramazan Yıldırım başkanlığında İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, Sağlık Hizmetleri Başkanı Serdar Duru, Sosyal Çalışmacı Ayşegül Kestane, Psikolog Merve Erdoğan ilgili birim personeli Aysu Albayrak, Emine Tekdoğan’ın koordinasyonunda ve tüm kurumlardan temsilcilerin katılımı ile Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilmiştir. 
         Bağımlılıkla Mücadele Teknik Çalışma Grupları Toplantısı üye kurumlarca bir önceki alınan kararlarla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme ile başlamış olup Müdürlüğü ve diğer Kurul Üyesi Kurumlar ile Kırşehir İli Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planının hazırlık sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme ve Sağlıklı Hayat Merkezi Psikosyal Destek Birimi'nin tanıtımı ile devam etmiştir.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı