Bahçeci ve Başkanlar Sınır Kapısında

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Hainler bu zamana kadar kaybettiği gibi bundan sonrada kaybetmeye devam edeceklerdir.”

Kırşehir Haberleri 12 Mart 2018 19:08
Bahçeci ve Başkanlar Sınır Kapısında
-A +A

        Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve beraberindeki heyet, Zeytin Dalı Operasyonu'na ve Kilis halkına destek vermek adına Kilis'i ziyaret ettiler. Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara tarafından karşılanan heyet Kilis’te esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla da bir araya geldiler.
         Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci ve beraberindeki belediye başkanları kentin farklı noktalarında Kilis esnafından alışveriş yaparak destek oldular. Üs bölgesinde görev yapan askerleri ziyaret ederek memleketlerinden selam ve dua getirdiklerini ilettiler.
         Daha sonra Öncüpınar Sınır Kapısı'nda hatıra fotoğrafı çektirerek Kilis'in ve Mehmetçiklerin her zaman yanında olduklarını ilettiler. "Gün birlik beraberlik günü, gün paylaşım, gün birbirimize destek olmak günü olduğunu kaydeden Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, yaptığı açıklamada, "Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci bize destek vermek için geldiler. Sadece Kilis insanına destek olmak, Kilis insanının yanında olduğunu göstermek için buraya geldiler. Sabahtan beri esnafımızla alışveriş yapıyoruz. Burada ihtiyaç sahibi olan çocuklara ve ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız. Ben başkanlarımıza ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi.
         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de yaptığı açıklamada, ”Sınırda bulunan Elbeyli Üs Bölgesini ziyaret ettik. Kilis halkıyla da hasbihal ettik. Burada bulunan esnafı ziyaret ettik. Maşallah komutanlarımızın, askerlerimizin morali yerinde, gözlerinden zafer ışığı yayılıyor. Kilis halkı da bu operasyondan oldukça memnun, destekleri tam. Tabii operasyonda şehit ve yaralılarımız var. Şehitlerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet, gazilerimize ise acil şifalar diliyorum. Bu mücadelede devletimizin ve ordumuzun başarılı olacağından hiçbir kuşkumuz yoktur. Gerek iç gerekse dış mihraklara karşı yürütülen tüm mücadelenin başarılı olacağına inancım tam. Hainler bu zamana kadar kaybettiği gibi bundan sonrada kaybetmeye devam edeceklerdir. Allah cephede mücadele eden ordumuzun, Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/13%20ARALIK%20PER%C5%9EEMBE-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı