Bakan Kasapoğlu Kırşehir'de Gençlerle Buluştu!

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ülke genelinde bakanlığına bağlı 38 adet gençlik kampı bulunduğunu, her yıl yaklaşık 125 bin gencin bu kamplardan faydalandığını ifade etti.

Kırşehir Haberleri 31 Temmuz 2019 09:53
Bakan Kasapoğlu Kırşehir'de Gençlerle Buluştu!
-A +A

            Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ülke genelinde bakanlığına bağlı 38 adet gençlik kampı bulunduğunu, her yıl yaklaşık 125 bin gencin bu kamplardan faydalandığını ifade etti. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre Kasapoğlu, Kırşehir Ahi Evran Gençlik Kampı'nı ziyaret ederek gençlerle biraya geldi.
              Ziyarette konuşan Bakan Kasapoğlu, "Ülkemizin dört bir yanında gençlik kamplarımız var. Kamplarımızda sportif anlamda ve eğitimsel noktada gençlerimize sunduğumuz pek çok imkan var. Gençlerimizin hem tatillerini geçirdikleri hem kendilerini geliştirdikleri hem de güzel arkadaşlıklar kazandıkları bu kamplarda zaman zaman gençlerimizle birlikte oluyoruz." ifadelerini kullandı.
/Resimler/Editor/images/bakan%20kamp%202.jpg
"TERÖRDEN ETKİLENEN GENÇLERİMİZ İÇİN UMUT KAMPI"
         Kırşehir Ahi Evran Gençlik Kampı'nda da gençlerle bolca vakit geçirme imkanı bulduklarını anlatan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, şunları kaydetti: "Ülkemizin dört bir yanından, Diyarbakır'dan, Bursa'dan, Tekirdağ'dan, Amasya'dan gelen gençlerimiz buradalar. Hem arkadaşlıklarını geliştiriyorlar, hem de futboldan basketbola, voleyboldan kanoya kadar pek çok aktiviteyi gerçekleştiriyorlar. Yeni arkadaşlıklar kazanıyorlar, dostluklar inşa ediyorlar. Onların bu heyecanına, bu güzel ortama eşlik etmek bizlere de ayrı bir güç veriyor. İnşallah bu kamp ziyaretlerimiz devam edecek." Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, çeşitli konularda kamplar düzenlediklerine dikkati çekerek, "Türkiye genelinde bakanlığa bağlı 38 adet gençlik kampı bulunuyor. Her yıl yaklaşık 125 bin gencimiz bu kamplardan yararlanıyor. Doğa ve deniz kamplarının dışında, yıl boyunca Üstün Yetenekliler Kampı, Ekolojik Tarım ve Hayvancılık Kampı, terörden etkilenen gençlerimiz için Umut Kampı gibi pek çok tematik kampta gençlerimizi misafir ediyoruz." ifadelerine yer verdi. 
 

Kaynak : (AA)

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Ekim%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı