Başarılı Sporculardan Vali Vekili Kayık'a Ziyaret!

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Emre Aslan ve çeşitli yarışmalarda başarı elde eden sporcular, Vali Vekili Adnan Kayık'ı ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 17 Mayıs 2018 09:44
Başarılı Sporculardan Vali Vekili Kayık'a Ziyaret!
-A +A

                 Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Emre Aslan ve çeşitli yarışmalarda başarı elde eden sporcular, Vali Vekili Adnan Kayık'ı ziyaret etti.
                Valilikten yapılan açıklamaya göre, 'Gençlik Haftası' etkinlikleri kapsamında Kayık'ı ziyaret eden Aslan, kentte yapılacak programlar ve spor dallarında düzenlenecek yarışmalar hakkında bilgi verdi.
                Ziyarette konuşan Kayık ise gençlerin enerjisini iyi yönde kullanarak, onların başarılı sporcu olmaları için gayret gösterilmesi gerektiğini belirtti.
                Kayık, "Ülkenin geleceği olan gençleri önemsiyoruz. Onları ahlaklı sporcu, zeki bireyler olarak yetiştirme gayretindeyiz. Kırşehir’deki gençlerin katıldığı sportif faaliyetlerde, müsabakalarda her zaman başarılı sonuçlar alması bizleri gururlandırıyor. Kırşehir'de milli sporcularımızın olması, onlarında güzel başarılar elde ederek, diğer gençlerimize örnek olması çok güzel. Tüm gençlerimizin 'Gençlik Haftası'nı kutluyorum." sözlerini kullandı.
                Ziyarete eşlik eden başarılı sporcular, Türkiye genelindeki yarışmalarda elde ettikleri başarılarla ilgili bilgi verdi.

Kaynak : (AA)

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı