Basın kartlarında değişiklik yapılacak

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, basın kartlarında yapılacak olan değişikliklere ilişkin bilgiler verdi.

Kırşehir Haberleri 23 Ocak 2019 14:41
Basın kartlarında değişiklik yapılacak
-A +A

         İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, basın kartlarında yapılacak olan değişikliklere ilişkin bilgiler verdi.
         İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir açıklamasında şu detayları aktardı: "Değerli Basın Mensubu Arkadaşlarım, halen kullanımda olan Basın Kartlarının değiştirilmesi kararlaştırılmıştır. Malumunuz olduğu üzere daha önce Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nce yürütülen basınla alakalı işler Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin yürürlüğe girmesi ile birlikte Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Bu değişikliğe göre basın kartlarının yenilenmesi kararlaştırılmıştır. Basın kartı sahibi arkadaşlarımızın başvurularını 17 Ocak-03 Şubat 2019 tarihleri arasında kartyenileme.iletisim.gov.tr internet adresinden yapmaları gerekmektedir. Arkadaşlarımızın süresinde başvurmaları önem taşımaktadır. Başvuru sırasında sorun yaşayan arkadaşlarımızın Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Kayseri İl Müdürlüğünü aramaları halinde kendilerine yardımcı olunacaktır."


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20A%C4%9Fustos%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı