Basın Müşaviri Sürücü, Göreve Başladı!

Mehmet Özdemir’in Kırşehir Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü görevine atanmasıyla boşalan göreve Yusuf İslâm Sürücü getirildi.

Kırşehir Haberleri 7 Nisan 2018 19:12
Basın Müşaviri Sürücü, Göreve Başladı!
-A +A

         Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Mehmet Özdemir’in Kırşehir Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü görevine atanmasıyla boşalan göreve Mucur Meslek Yüksek Okulu’nda Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Öğretim Görevlisi  Yusuf İslâm Sürücü getirildi. Sürücü, Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret ederek yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
         1,5 yıldır Ahi Evran Üniversitesi Mucur Meslek Yüksek Okulu’nda Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Öğretim Görevlisi  olarak görev yaparken Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'ne atanan Yusuf İslâm Sürücü, Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret etti. Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman ve Yayın Danışmanı Avşar Cihan ile bir süre görüş alışverişinde bulunan Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Yusuf İslâm Sürücü, Ahi Evran Üniversitesi’nin her alanda başarılı olması için tanıtımın önemli olduğuna dikkat çekerek, “Kırşehir’deki yazılı ve görsel basın kuruluşlarıyla sürekli işbirliği içinde olarak üniversitemizin her türlü faaliyetlerini duyurmak ve tanıtımını yapmak istiyoruz. Son yıllarda hazırladığı projelerle ve gerçekleştirdiği yatırımlarla büyük gelişme gösteren, Türkiye’nin hızla gelişip, büyüyen, kalitesiyle ön plana çıkan ve örnek bir üniversite konumuna gelen Ahi Evran Üniversitemize herkesin destek ve katkı vermesini istiyoruz. Bu konuda Çınar Kırşehir Gazetesi'nin de üniversitemize ve bizlere destek vereceğine inanıyorum” dedi.
         Geçen ay içerisinde göreve başlayan Sürücü, 10 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra Mucur Meslek Yüksek Okulu’nda göreve başladı. 1988 Gaziantep doğumlu olan Yusuf İslâm Sürücü, evli ve iki çocuk babası.
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı