Başkan Bahçeci’den Çınar’a Teşekkür

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, gazeteniz Çınar Kırşehir'i dün ziyaret ederek, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra demokrasi nöbetlerine verilen destekten dolayı teşekkür etti ve Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman ile çalışanlarını kutladı

Kırşehir Haberleri 31 Ağustos 2016 16:57
Başkan Bahçeci’den Çınar’a Teşekkür
-A +A

            Başkan Bahçeci, "15 Temmuz'da yaşanan darbe girişimine karşı tavır koyan Türk Milleti, birlik ve beraberlik içerisinde demokrasiden yana tavır koymuştur. Yıllardır arzuladığımız birlikteliğin böyle bir olay sonrasında oluşması hoşumuza gitmese de Türk Demokrasisi, önemli bir sınavı başarıyla geçmiştir" dedi.
            Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'nin ziyaretinde Çınar Kırşehir Gazetesi Yayın Danışmanı Avşar Cihan, Yazı İşleri Müdürü Seda Kızıltepe Baysal ve gazete çalışanları ile Kırşehir Belediyesi Basın ve Halil İlişkiler Müdürü Halil Çalışır da hazır bulundu. Türk Milleti'nin 15 Temmuz gecesi gösterdiği direnişle demokrasiden yana tavır koyduğunu ve yaşanan birlikteliğin çok önemli olduğunu belirten Belediye Başkanı Bahçeci, şöyle konuştu: "Darbe girişimi için plan yapanlar, Türk Milleti'nin demokrasiye olan bağlılığını gördüler. Türk Milleti, Cumhuriyetin kurulduğu günden bu yana çok önemli badireler atlattı. Söz konusu Türkiye olduğunda siyasi kaygıları bir kenara bırakarak bütün sivil toplum kuruluşlarıyla bir ve beraber olarak milli irade tecelli etti. Yıllardır arzuladığımız siyasi birliği bugün görebildik. Siyasi partilerin genel başkanları, ülkenin çıkarları söz konusu olduğunda bir araya geleceklerini gösterdiler. Milletimiz meydanlara inerek azim ve kararlılıkla milli irade için tavır koydu. Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne Kırşehir'de 15 kişi katıldı. İstanbul'daki mitingde ise milyonlarca kişi bir araya geldi. Türkiye’nin önüne engel çıkartmak ve bölmek isteyenler tarihte olduğu gibi yine avucunu yaladılar. Sağcı-solcu, hep birlikte olduk. Türkiye’nin en büyük problemini 15 Temmuz'dan önce siyasi ayrışma olarak açıklardım. Bu kalkışma ile millet tek oldu. Hepimiz ülkemin bana ihtiyacı var diyerek meydanlara indi. Ankara’da, İstanbul’da bu millet tankların önüne yattı. Bu yaşananları hiçbir zaman unutmayacağız. Cacabey Meydanı'nda da 'Şehitler Anıtı' yapacağız. Devletin tüm kurumlarında arınma yaşanacak.”  
            Başkan Bahçeci sözlerinin devamında, "Kaybedilen zamanı daha fazla çalışarak gerçek vatan hizmetini yapacağız. İşimizi layığı ile yerine getireceğiz. Daha güçlü çalışacak ve Türkiye için güzel günlerden şüphe etmeyeceğiz. Kırşehir Belediyesi olarak önümüzdeki dönemde çok önemli hizmetlere imza atacağız. Halkımızın verdiği destek bizim daha çok çalışmamız gerektiğini ortaya koymuştur" dedi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Ekim%20Sal%C4%B1-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı