SICAK HABER

Başkan Bahçeci'den Kendirli'ye Ziyaret!

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den Kırşehir milletvekili seçilen Mustafa Kendirli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kırşehir Haberleri 30 Temmuz 2018 19:12
Başkan Bahçeci'den Kendirli'ye Ziyaret!
-A +A

                Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den Kırşehir milletvekili seçilen Mustafa Kendirli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
         Kırehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Kırşehir Milletvekili Kendirli bir süre sohbet ederken Kırşehir'e yapılması planlanan yatırımlar ve hayata geçirilecek olan projelere ilişkin istişarelerde bulundular.
         Ziyaret sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Sayın Milletvekili Kendirli arkadaşımız Mustafa Kendirli’nin Kırşehir’e güzel hizmetler getireceğine inancım tamdır. Biz de Kırşehir Teşkilatı ve Belediye Başkanı olarak kendisine her konuda destek verip, birlikte çalışacağız. Kendisini bir kez daha kutluyor, milletvekili görevinde başarılar diliyorum” dedi. Öte yandan Kendirli ve Bahçeci, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kırşehir’de devam eden spor yatırımları ile yapılması beklenen yatırım ve sorunları gündeme getiren Milletvekili Mustafa Kendirli Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, bu konuda gerekli destek ve katkıları vereceklerine inandıkları Bakan Mehmet Kasapoğlu’na görevinde başarılar dilediler. Bahçeci'nin ziyaretine ilişkin önemli detaylara değinen Kırşehir Milletvekili kendirli ise  “Durmak yok, kaldığımız yerden yola devam ediyoruz. Elbette farklı düşüncelerimiz, çözüm önerilerimiz olacak. Ama neticede birliğimizi beraberliğimizi gözümüz gibi koruyacağız. Demokrasimizin güzelliği de budur. Meydanlarda farklı şeyler söyledik. Millete farklı şeyler anlattık. Ama son sözü millet söyledi. Evet dedi, noktayı koydu. Kırşehir’de partimizde yönetim kurulu üyeliğinden il başkanlığına kadar farklı görevlerde bulundum. Milletimiz şimdi de bize vekillik görevi verdi, daha önce başlatılan projelerin aynı şekilde takipçisi olacağız. Ulaşım, kamu binaları ve istihdam yatırımları başta olmak üzere başlatılan tüm projeleri durmadan devam ettireceğiz. Kırşehir’in daha fazla kazanımları olması için elimizden geleni tüm teşkilatımız ile sürdüreceğiz" dedi. 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı