Başkan Bahçeci Projeler Hakkında Bilgiler Verdi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, avukatlara yatırım ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Kırşehir Haberleri 7 Mart 2018 11:12
Başkan Bahçeci Projeler Hakkında Bilgiler Verdi
-A +A

       Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür Merkezi'nde Kırşehir Barosu'na üye avukatlarla buluştu.
       Göreve başladığı 2009 yılından itibaren yaptığı çalışmalar ve hayata geçirilen yatırımlarla ilgili bilgi veren Bahçeci, planlanan projeleri anlattı.
       Yaklaşık üç aydır şehrin farklı kesimleriyle toplantılar yaparak 9 yıldır yapılan çalışmalar ve devam eden faaliyetler hakkında brifing verdiklerini  belirten Bahçeci, şunları kaydetti:
"Bu toplantılarda hemşehrilerimizin görüş ve önerilerini alma şansımız oluyor. Dokuz yıldır toplantıları aksatmadan yapıyoruz ve en faydalandığımız toplantılardan birisi diyebilirim. Şehrimize vizyon kazandırmak için çalışmalarımızı gece gündüze yapıyoruz. İşimizi doğru yaptıktan sonrada kimin ne dediği çok da fazla önemli değil.
        Şehir merkezinde asfaltı ve altyapıyı bitirdik. Peyzaj işini tamamını kendimiz yapıyoruz. Kent Park'ın ve yaptığımız parkların bütün peyzaj işini kendimiz yaptık. Caddelerimize çok önem veriyoruz ve ağaçlandırıyoruz. Kaldırımlar bitti, trafik sistemi, tek yön uygulamaları, otobüs ulaşımı bunları hızlı bir şekilde tamamlamamız lazım. Bisikletleri, toplu taşımaları hayat geçiremezsek yaptığımız hiçbir şeyin kıymeti yok hepsi çöpe gider." 
 


Kaynak : (AA)

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Aral%C4%B1k%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı