Başkan Seyfi'den 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı

Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Kırşehir Haberleri 21 Ekim 2019 15:01
Başkan Seyfi'den 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı
-A +A

         Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. İl Genel Meclisi Başkanı Seyfi mesajında şunları kaydetti:  “Bilginin küresel bir güç olduğu çağımızda, doğru ve yansız bilgiye ulaşmada en etkili araç olan basınımız, vatandaşlarımıza doğru haber verme ve tarafsızlık gibi önemli bir görevi ifa ederken, milletimizin ortak sesi olmasından öteye, kamuoyunun da vicdanını temsil etmektedir.
  Ülkemizin her köşesinde kamuoyu yararına özverili çabaları ile insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak üzere görev yapan basın çalışanlarımız, vatandaşlarımızın gözü, kulağı ve sesi olma görevini tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde başarı ile yerine getirerek, düşünce özgürlüğü ile hak ve adaletin sağlanmasında etkili bir araç olmuşlardır.
  Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımız ile devlet arasında köprü görevi gören ve bu uğurda gecesini gündüzüne katarak görev yapan tüm gazetecilerimiz ile ulusal basın ve haber ajanslarımızın temsilcilerinin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutlar, sağlık ve huzur temenni ederim.”

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20Ocak%20Cumartesi-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı